içinde

Bitcoin Düşüşte! Piyasada Son Durum – 24 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasaları haftaya ufak yükselişlerle başlamıştı, kripto para piyasalarının TradingView bilgilerine nazaran toplam hacmi yüzde 1,27 düşerek 1 trilyon dolar ruhsal dayanak düzeyine geldi. Hacmin düşmesi kripto para piyasasında düşüşlere sebep olmaya devam ediyor. Kısa çaplı düşüş ve yükselişler piyasayı zorluyor. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano‘daki (ADA) fiyat hareketini birlikte inceleyelim. Bitcoin kaç dolar? Bitcoin‘de son durum ne? Ethereum fiyatı hangi düzeyde? Cardano‘daki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 1’lik düşüşle başladı. Geçtiğimiz günlerde 20 bin dolar takviyesinden reaksiyon alan Bitcoin, seyrine dayanak bölgesinin üzerinde devam etmekte. Bitcoin‘in 20 bin dolar dayanağını denemiş ve reaksiyon almış olması piyasadaki diğer varlıklarda da düşüşe sebep oldu. Bitcoin şu anda kritik dayanağının üzerinde kararsız seyrine devam ediyor.

Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin için bir sonraki gaye 22 bin dolar düzeyi. Piyasada gördüğümüz bu hacimsiz hareketlere karşın Bitcoin’in 20 bin dolara tutunması epey kıymetli. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 21 bin dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz vakit ETH, güne yüzde 2,44’lük düşüşle başladığını görüyoruz. Ethereum da tıpkı Bitcoin üzere kararsız seyrettiği fiyat bandında güne düşüşle başladı. Ethereum’un şu anda bulunduğu fiyat bölgesi 1500 dolar dayanağının üzerisi. Grafikte de görüldüğü üzere bu düzeyden bir reaksiyon aldığını görebiliyoruz. Ethereum’un bu orta banttaki minör direnci olarak 1650-1700 bölgesini gösterebiliriz.

Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum’da dayanak bölgesi çalışırken bir sonraki gaye 1800 dolar düzeyi diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.600 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Cardano’daki (ADA) Son Durum

En tanınan 8. kripto para ünitesi olan Cardano (ADA), piyasadaki düşüşten ve dolara kaçıştan önemli derecede yara aldı. ADA güne yüzde 2 düşerek başladı. Cardano bulunduğu bölge itibariyle takviyesinin üstünde seyrine devam ediyor. Cardano’daki bir sonraki takviye 0.42 dolar bölgesi diyebiliriz. Bir sonraki direnç ise 0.48 dolar bölgesi diyebiliriz.

Cardano’nun 4 saatlik grafiği

Cardano’nun fiyatı yazı yazıldığı an itibariyle 0.45 dolar.

Cardano’nun anlık fiyatı için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bitbank, ETHW’yi Listeleme Konusunda Kararsız Webilginç Kripto Para Haber

Olli Rehn Dijital Euro’da Avantajlar Görüyor Webilginç Kripto Para Haber