içinde

Bitcoin Düşüyor! Bitcoin Kaç Dolar? 19 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasaları bugüne sert düşüşlerle başladı, kripto para piyasaları toplam hacmi yüzde 5 düşerek 1.02 trilyon dolar düzeyinde geldi. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP‘deki son durumu bir arada inceleyelim. Bitcoin kaç dolar? Ethereum fiyatı hangi düzeyde? XRP‘deki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 5.67’lik düşüşle başladı. Bitcoin, minör yükseliş trendini kırarak önemli bir düşüş yaşadı. 24.000 dolar direncini birkaç gündür deneyen BTC, direnci aşamayıp dirençten aldığı reaksiyon sonrasında önemli bir düşüş yaşadı. Bitcoin’deki önemli hacim düşüşü fiyata da yansıdı.

Bitcoin 4 saatlik grafiği

Bitcoin’in buradan sonra 20.000 direncine tutunması kritik olacaktır. Bitcoin şayet 20.000 dolar direncine tutunamazsa piyasada daha büyük kayıplar yaşanacaktır. Bu sebeple 20.000 dolar bölgesi epeyce kritik. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 21.790 düzeyinden süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafında fiyat hareketine bakıldığı vakit ETH, güne yüzde 5’lik düşüşle başladı. Ethereum‘un şu anda süreç gördüğü düzey minör bir takviye diyebiliriz. Ethereum da birebir Bitcoin üzere güne önemli bir düşüşle başladı. Ethereum’un şu andaki takviyeye tutunmuş olması piyasa açısından yeterli bir durum. Bir sonraki direnç düzeyi ise 1800 dolara yakın.

Ethereum 4 saatlik grafiği

Ethereum şayet buradan daha da düşecek olurda bir sonraki dayanağımız 1500 dolar düzeyi bir sonraki direnç ise 1800 dolar düzeyi diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.753 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

XRP Son Durum

XRP de günü düşüşle karşıladı. XRP yüzde 6.51 düşerek şu anda 0.34 dolar düzeyinden süreç görüyor. XRP bir üst dayanağı 0.36 dolara tutunamamışken 0.33 dolardaki dayanağından reaksiyon aldı ve kendini biraz üst taşıdı.

XRP 4 saatlik grafiği

XRP’de bir sonraki gaye bölgesi 0.36 dolar düzeyi olabilir. Şu an bulunduğumuz bölge ise güçlü bir dayanak olarak çalışıyor. Şayet buradan daha da düşmesi kelam konusu olursa XRP’deki bir sonraki takviye 0.3 dolar diyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ripple, Brezilya’da Kripto Likidite Hizmeti Verecek Webilginç Kripto Para Haber

Fortnite Geliştiricisinden Blockchain Yarış Oyunu Adımı Webilginç Kripto Para Haber