içinde

Bitcoin Düşüyor! Piyasada Son Durum – 23 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasaları haftaya ufak yükselişlerle başlamıştı, kripto para piyasaları toplam hacmi yüzde 1,90 düşerek 983 milyar dolar düzeyine geriledi. Buna sebep olarak da dolar endeksinin artıyor olması gösterilebilir. Bu da kripto para piyasası hacminde düşüşe sebep oluyor. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana‘daki(SOL) fiyat hareketini bir arada inceleyelim. Bitcoin kaç dolar? Bitcoin’deki son durum ne ? Ethereum fiyatı hangi düzeyde? Solana‘daki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 1,54’lük düşüşle başladı. Geçtiğimiz günlerde 20 bin dolar dayanağından reaksiyon alan Bitcoin, seyrine takviye bölgesinin üzerinde devam ediyor. Bitcoin‘in 20 bin dolar takviyesini denemiş olması piyasadaki öteki varlıklarda da düşüşe sebep oldu. Bitcoin şu anda kritik dayanağının üzerinde kararsız seyrine devam ediyor.

Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin için bir sonraki gaye 22 bin dolar düzeyi. Piyasada gördüğümüz bu hacimsiz hareketlere karşın Bitcoin’in 20 bin dolara tutunması hayli değerli. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 21 bin dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketine bakıldığı vakit ETH, güne yüzde 0,61’lik düşüşle başladığını görüyoruz. Ethereum da tıpkı Bitcoin üzere kararsız seyrettiği fiyat bandında güne düşüşle başladı. Ethereum’un şu anda bulunduğu fiyat bölgesi 1500 dolar takviyesi. Grafikte de görüldüğü üzere bu düzeyden bir reaksiyon aldığını görebiliyoruz. Ethereum da piyasada olacak gelişmeler ve Bitcoin’in tarafıyla bir arada bir grafik çizecektir.

Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum’da takviye bölgesi çalışırken bir sonraki gaye tekrardan 1800 dolar düzeyi diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.575 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Son Durum

Piyasanın en tanınan 9. coini olan ve bazıları tarafından Ethereum’un en büyük rakibi olarak görülen Solana da güne düşüşle başladı. Yüzde 2,79 bedel kaybeden SOL, şu anda takviye düzeyinden süreç görüyor. Piyasalarda paranın dolara akmasıyla hacim çıkışları olan kripto para piyasası düşüşlerle sınanıyor.

Solana’nın 4 saatlik grafiği

Solana’nın grafiğine baktığımızda 35 dolar dayanağının çabucak altında süreç görüyor. Solana buradan daha da düşecek olursa 30 dolar düzeyini görebiliriz fakat yükselirse bir sonraki gaye 40 dolar bandı olacaktır. Yazı yazıldığı an itibariyle Solana 34 dolardan süreç görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Baş Stratejist Ethereum Merge’ü Hakkında Konuştu Webilginç Kripto Para Haber

Tanınan Markaların NFT Karı 255 Milyon Doları Aştı Webilginç Kripto Para Haber