içinde

Bitcoin Düşüyor! Piyasada Son Durum – 26 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasalarının toplam hacmi TradingView datalarına nazaran yüzde 0,88 düşerek 1 trilyon dolar ruhsal dayanağına geri geldi. Hacmin düşüşü kripto para piyasasında ufak çaplı düşüşlere neden oldu. Ufak çaplı düşüş ve yükselişler piyasayı zorlamaya devam ediyor. Bugün saat 17.00’de FED liderinin yapacağı açıklama kripto para piyasasında hareketlere neden olabilir. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana‘daki (SOL) fiyat hareketini bir arada inceleyelim. Bitcoin kaç dolar? Bitcoin‘de son durum ne? Ethereum fiyatı hangi düzeyde? Solana‘daki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 0,6’lık düşüşle başladı. Piyasanın başkan kripto parası Bitcoin 20 bin dolar dayanağından reaksiyon almıştı, akabinde ise 21 bin dolar bölgesini deneyen BTC, buradaki direnci geçemedi. Bitcoin‘in 20 bin dolar dayanağını denemiş ve reaksiyon almış olması piyasadaki öbür varlıklarda da düşüşe sebep olmuştu. Bitcoin şu anda kritik dayanağının üzerinde kararsız seyrine devam ediyor.

Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin için bir sonraki gaye 22 bin dolar düzeyi. Piyasada gördüğümüz bu hacimsiz hareketlere karşın Bitcoin’in 22 bin dolara tutunması piyasa açısından epey değerli olacak. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 21 bin dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz vakit ise ETH, güne yüzde 1,9’luk düşüşle başladığını görüyoruz. Ethereum da tıpkı Bitcoin üzere kararsız seyrettiği fiyat bandında güne düşüşle başladı. Ethereum’daki grafik de Bitcoin’e benzeri halde. Ethereum da bir üst direncini denemiş ve reaksiyon almış durumda.Dün 1700 dolar düzeyini deneyen Ethereum direncini aşamayıp 1650 dolar düzeylerine geriledi. Ethereum’un bu orta banttaki minör direnci olarak 1650-1700 bölgesini gösterebiliriz.

Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum’da dayanak bölgesi çalışırken bir sonraki maksat 1800 dolar düzeyi diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.650 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Son Durum

Piyasanın en tanınan 9. coini olan Solana, güne yüzde 1,7 düşerek başladı. Solana bulunduğu alan itibariyle takviye ve direnç ortasında yoluna devam ediyor. SOL, dün dayanak bölgesine kadar geldi lakin buradan bir reaksiyon yedi akabinde ise şu an bulunduğu fiyat bölgesine geriledi. Solana şu anda takviye bölgesinde duruyor diyebiliriz. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın takviye 34 dolar bölgesiyken en yakın direnç bölgesi ise 39 dolar bölgesi diyebiliriz.

Solana’nın 4 saatlik grafiği

Solana (SOL) yazı yazıldığı an itibariyle 34 dolardan süreç görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Zipmex, Kurtarma Planı için Toplantı Talep Ediyor Webilginç Kripto Para Haber

CoinCDX, DeFi Taşınabilir Uygulaması Çıkarttı Webilginç Kripto Para Haber