içinde

Ethereum Coin ve Avalanche Coin Fiyat Analiz !

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

FTX’in iflasını açıklaması ardından da hacklenmesinin gündeme gelmesiyle Ethereum da ciddi düşüş kaydetti. Buna karşın Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, Son 24 saatte 7’lik düşüş yaşadığını görüyoruz.

eth gunluk 8
Ethereum’un günlük grafiği

Ethereum’da bir sonraki hedef 1200-1300 dolar bölgesinde tutunmak diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız 1000 dolar bandı olabilir. Yazı hazırlandığı an itibariyle Ethereum 1100 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi

Kripto piyasasının en popüler 22. coini olan AVAX, FTX’in iflasını açıklamasının ardından tam yükselişe hazırlık yaparken diğer kripto paralar gibi düşüş yaşadı. Son 24 saatte yüzde 7,5 düşüş yaşadı.

avax gunluk 3

AVAX’ın günlük grafiği

AVAX, an itibariyle 12 dolarda seyrediyor. AVAX’taki bir sonraki hedef 13,7 desteğine tutunması denebilir. Önümüzdeki günlerde yaşanacak gelişmeler yönü belirlemede rol oynayacak.

Avalanche Coin Anlık Fiyat

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

”Bu sitede yer alan TÜM bilgi, tavsiye, yorumlar ve içerikler yatırım tavsiyesi değildir. ”

Webilginc.com ; Aranan Sondakika Kripto Para,Coin Altcoin,Borsada Son dakika Aranan hisse Haberleri ve Bitcoin Haberleri,Altcoin Haberleri,Token Haberleri,Kripto Analizler,CANLI KRİPTO PARA PİYASASI,kripto HABERLER,FAN TOKENS,KOİN KEŞİF gibi bir çok coin yorumuyla Web Sİtemiz Aklınızdaki Soru işaretlerini ortadan kaldırmada yardımcı olabilir..

Yazar

Duyuruldu: Bu Altcoin, FTX Varlıklarını Almak İstiyor!

Bitcoin Madenci Rezervleri Son Zamanların En Düşük Seviyesinde !