içinde

Bitcoin, Ethereum ve Avax Kaç TL? 18 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasaları bugüne düşüşle başladı. Kripto para piyasaları toplam hacmi yüzde 0.36 düşerek 1.09 Trilyon dolar düzeyinde bulunuyor. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Avalanche‘taki (AVAX) son durumu birlikte inceleyelim. Bitcoin kaç TL? Ethereum fiyatı hangi düzeyde? AVAX‘taki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 1.68’lik düşüşle başladı. Bitcoin, bulunduğu fiyat bölgesinde takviye ve direnç bölgeleri ortasında bulunuyor. Bitcoin (BTC) grafikte de görülen trendi takip ediyor diyebiliriz. Trende geldiğinde reaksiyon alıp biraz yükselen Bitcoin birkaç gündür hacimsiz piyasada sakin seyrine devam ediyor.

Bitcoin 4 saatlik

Bitcoin‘deki en yakın direnç bölgesi 24 bin dolar bandıyken, dayanak ise 22 bin dolar düzeyi diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Bitcoin, 23.404 dolardan süreç görüyor. Bitcoin TL fiyatı ise an itibariyle 424.740.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafında fiyat hareketine baktığımız vakit ETH, güne yüzde 2.82’lik düşüşle başladı. Ethereum’un şu anda süreç gördüğü alan dayanak düzeyinin altında seyrediyor ve grafikte görebileceğimiz üzere ETH, yükselen trendi kırmış durumda. Ethereum’un 1.800 dolar direncine tutunması epeyce değerli. Bir sonraki takviye düzeyi ise 1750 dolara yakın.

Ethereum 4 saatlik

Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.842 dolar düzeyinden süreç görüyor. Ethereum Türk Lirası bazında ise 33 bin TL.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Avalanche (AVAX) Son Durum

Piyasa bedeline nazaran 14. kripto para olan AVAX, bugüne yüzde 5.15 düşüşle başladı. AVAX da piyasadaki sakinlik ve hacimsizlikten epeyce etkilenmiş durumda. AVAX, geçtiğimiz yılki Ağustos kapanışında 40 doları görmüştü. Akabinde da çok önemli bir yükseliş göstererek 145 doları gördü. Sonrasında yaşanan makus haber silsilesi ve akabinde gelen ayı piyasası fiyatlarda düşüşe yol açtı. AVAX fiyatının seyrettiği bölgeye en yakın dayanak 25 dolar, en yakın direnç bölgesi ise 30 dolar diyebiliriz.

AVAX 4 Saatlik Grafiği

AVAX yazı yazıldığı an itibariyle 25 dolardan süreç görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Avrupa Bölgesi 2022 Temmuz Enflasyon Bilgileri Açıklandı Webilginç Kripto Para Haber

Hollanda, Ryuk Kripto Para Aklayıcısını İade Etti Webilginç Kripto Para Haber