içinde

Bitcoin, Ethereum ve Cardano Haftaya Nasıl Başladı? 15 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasaları haftaya sakin başladı. Piyasa hacmi 24 saatte yüzde 1.9’luk bir düşüş yaşadı ve toplam piyasa hacmi 1.21 trilyon dolar düzeyine geldi. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano’daki (ADA) son durumu bir arada inceleyelim. Bitcoin kaç dolar düzeyinden süreç görüyor? Ethereum fiyatı hangi düzeyde? Cardano haftaya nasıl başladı?

Bitcoin (BTC) Tahlili – Bitcoin Kaç Dolar?

Bitcoin, güne yüzde 2 düşüşle başladı. Haber akışının az olması ve onun dışında içinde bulunduğumuz enflasyon ortamı kripto para piyasasına da yansıdı. Bitcoin, bulunduğu fiyat bölgesi dahilinde 24.000 dolar takviyesinden reaksiyon alabileceği bir yerde bulunuyor.

Bitcoin 4 saatlik grafiği

Bitcoin’deki en yakın takviye 24.000 dolar bölgesiyken, bir üst minör direnç ise 26.000 dolar düzeyi diyebiliriz. Bitcoin’deki bu fiyat hareketleri piyasanın geneline yansıyacak bir yükseliş senaryosunun gerçekleşebilmesi için Bitcoin bazlı olumlu haberlerin piyasaya düşmesi ve piyasaya para akışı epey değerli. Yazı yazıldığı an itibariyle Bitcoin 24.101 dolardan süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Hareketi

Ethereum tarafında fiyat hareketine baktığımızda, son bir hafta içinde yüzde 13.4 yükselmiş olduğunu görüyoruz. Fakat ETH, güne yüzde 4.5 düşüşle başladı.

Ethereum 4 saatlik grafiği

Ethereum’un şu anda süreç gördüğü düzey itibariyle iki direnç ortasında hareketine devam ediyor diyebiliriz. Şayet Ethereum’da (ETH) geri çekilme devam edecek olursa 1.800 dolar bandındaki takviyeden piyasa şartlarına reaksiyon almasını bekleyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.912 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Cardano (ADA) Son Durum

Cardano ağının coini ADA, güne yüzde 5.8 düşüş ile başlamış durumda. Geçtiğimiz birkaç günde 0.6 dolar düzeyine ulaşan ADA, şu anda düşüş yaşıyor ve 0.55 dayanağı bandında süreç görüyor diyebiliriz.

Cardano’nun 4 saatlik grafiği

Cardano’da bir sonraki direnç 0.6 dolar iken en yakın takviye düzeyi ise 0.55 dolar bandı. Cardano yazı yazıldığı an itibariyle 0.55 dolardan süreç görüyor.

Cardano’nun anlık fiyatı için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Scaramucci, Kripto Piyasasında Hareketlilik Bekliyor Webilginç Kripto Para Haber

Emeklilik Fonlarında Kriptoya İlgi Artıyor Webilginç Kripto Para Haber