içinde

Bitcoin, Ethereum ve XRP’de Son Durum Ne? 16 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasaları güne sakin başladı. Piyasa hacmi 24 saatte yüzde 1.4’lük bir düşüş yaşadı ve toplam piyasa hacmi 1.19 trilyon dolar düzeyine geriledi. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve XRP‘deki son durumu birlikte inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan süreç görüyor? Ethereum fiyatı hangi düzeyde? XRP’deki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Tahlili – Bitcoin Kaç TL?

Bitcoin, güne yüzde 2 düşüşle başladı. Bitcoin, bulunduğu fiyat bölgesi dahilinde 24 bin dayanağından aşağıda seyrediyor. Muhtemel bir yükseliş ile kendini bu takviyenin üstüne atması piyasa açısından umut verici olacaktır.

Bitcoin 4 saatlik grafiği

Bitcoin‘deki en yakın takviye 24 bin dolar bölgesiyken, bir üst direnç ise 26 bin düzeyi diyebiliriz. Bitcoin’deki bu fiyat hareketleri piyasanın geneline yansıyacak bir yükseliş senaryosunun gerçekleşebilmesi için Bitcoin bazlı olumlu haberlerin piyasaya düşmesi ve piyasaya para akışı hayli değerli. Yazı yazıldığı an itibariyle Bitcoin, 24 bin dolardan süreç görüyor. Bitcoin an itibariyle 433.654 TL.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafında fiyat hareketine baktığımızda, son bir hafta içinde yüzde 6 yükselmiş olduğunu görüyoruz. Lakin ETH, güne yüzde 1.5 düşüşle başladı. Ethereum’un şu anda süreç gördüğü düzey itibariyle direnç düzeyine geldi ve buradan âlâ bir reaksiyon aldı. Ethereum 1800 dolar bandındaki direncini geçtiğimiz birkaç saatte denedi. Buradan reaksiyon almış olması bizim için epey olumlu zira bu direncin çalıştığını ve daha aşağı bir bölgeye basitçe düşmeyeceğini anlatıyor.

Ethereum 4 saatlik grafiği

Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.880 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

XRP Son Durum

Piyasanın en büyük hacimli 9. coini olan XRP başkalarının bilakis güne yükselerek başladı. Gün içinde yüzde 3.8 düşmüş olan XRP, piyasanın sakin akışından etkilenmiş halde.

XRP 4 saatlik grafiği

XRP’deki en güçlü dayanak şu anda 0.3 dolar bölgesi diyebiliriz. Buradan bir aşağıdaki takviye ise 0.2 dolar bandı. Bir üst direnç ise fiyatın bulunduğu bölge olan 0.36 dolar düzeyi. XRP de Bitcoin ve Ethereum üzere şu anda hacimsiz ve dingin seyre hakim.

XRP canlı fiyatı için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Greenidge Generation Payları Düşüyor Webilginç Kripto Para Haber

Premier Lig’in Kripto ile Alakası Artıyor Webilginç Kripto Para Haber