içinde

Bitcoin Geliştiricisi Jeff Garzik Yeni Projesini Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Linux işletim sistemi ve Bitcoin projesinin kilit oyuncularından Jeff Garzik, yapım şirketi NextCypher Productions’ı duyurdu.

Bilim kurgu tutkusunun geri döndüğünü belirten Garzik, NextCypher isimli yeni medya projesiyle Sci-Fi ve Web3’ün kesişiminden ortaya çıkan kıssalar anlatmayı amaçlıyor. Web3’ün köklerinin romanlarının sayfalarında tekrar hayat bulabileceğini söylüyor.

Jeff Garzik, NextCypher için 1 Milyon Dolar Bütçe Ayırdı

Bitcoin öncülerinden Jeff Garzik’in yeni bağımsız cümbüş şirketi, bilim kurgu cümbüşü üretmek için Web3 araçlarını kullanmayı hedefliyor.

Garzik, yeni projesiyle birlikte Web3 köklerinin cyberpunk romanlarının sayfalarında hayat bulabileceğini söylüyor. Bu cins, William Gibson’ın Neuromancer, Neal Stephenson’un Snowcrash romanlarından öğrenilebilir. Çoklukla roleplay oyunu Shadowrun ve Cyberpunk üzere çağ başlatan başlıkları içerisinde barındırıyor.

Decrypt’te yer alan habere nazaran; Garzik, NextCypher’ı finanse etmek için kendi parasından 1 milyon dolar yatırdığını ve birinci televizyon projeleri Deathlands’ı ve Looking’i başlatmayı planladığını söyledi. Sadece, sinema ve TV’de kalmak istemeyen Garzik, NextCypher’da Mark Altman ve Thomas Vitale üzere, öngördüğü imal tipinde tecrübeli insanlara yer vermek istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

CZ BNB’nin Muvaffakiyetinden Şad Webilginç Kripto Para Haber

PwC Kripto Lideri Dijital Varlık Fonu için Dubai’yi Seçti Webilginç Kripto Para Haber