içinde

Bitcoin, Peter Brandt’in En Büyük Durumları Ortasında Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Ünlü trader Peter Brandt, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda sahip olduğu en büyük durumlardan birinin Bitcoin olduğunu söyledi.

Kripto para piyasasının düşüşe geçmesiyle birçok firma iflas eşiğine geldi ve yatırımcılar stratejilerini şekillendirmeye başladı. Trader Peter Brandt de kripto para üniteleriyle dalga geçen bir görüntü paylaşımı alıntılayarak kripto paraların gücünü vurguladı.

Peter Brandt, Bitcoin’e Güveniyor

Peter Brandt, Twitter’da Dogecoin de dahil olmak üzere makul kripto paralarla dalga geçilen “Bill Maher ile Gerçek Zamanlı” dan bir görüntü klibi paylaştı.

Tweetinde klibi alıntılayan Brandt, kısmın yayınlamasından sonraki haftalarda Bitcoin’in 57 bin dolarlık doruğa ulaştığını hatırlattı ve durumun komik olduğunu vurguladı. Paylaşımının altında açıklamalarına devam etti ve son aylarda bedelinin yarısından fazlasını kaybetmesine karşın Bitcoin’in hala en büyük durumlarından biri olduğu söyledi.

Bir başka büyük konumu da altın olan Brandt, 2018’in sonlarında tahsis edilen başka pot para için farklı bir risk idaresi stratejisi kullandığını da kelamlarına ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Polygon (MATIC) Yükselişine Devam Ediyor! 5 Ağustos – 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Voyager, Müşterilerine 270 Milyon Dolar İade Ediyor Webilginç Kripto Para Haber