içinde

Bitcoin Vault Ne İşe Yarar BTCV Coin Nedir?

Bitcoin Vault nedir? Ne işe yarar?

Bitcoin Vault, kullanıcıların güvenli kripto ödemeleri göndermesine izin vermek için tasarlanan bir araç ve hizmet ekosistemidir. Kripto paranın kendisi Bitcoin çerçevesinden türetilmiştir ancak güvenliğini artıran ek özellikler içerir. Vault, kolaylık ve şeffaflık sunarken gelişmiş güvenlik özellikleri sunmak için bir kripto paraya duyulan ihtiyaca yanıt olarak 2019 yılında piyasaya sürüldü. Platform, güvenlik ve hız arasında bir denge kurmayı amaçlamakta. Bitcoin Vault, Merkeziyetsiz Dijital Madencilik Standardına (DDMS) uyarlanan ilk blok zinciridir. Şirketin erken büyümesi etkileyiciydi, çok sayıda borsada hızla BTCV tokenini piyasaya sürdüler. Cüzdanı Google Play, Windows ve Linux ile entegre ettiler. Ancak şirket söz verdiği hizmetleri sunmakta zorluk çektiğinde büyüme kısa sürede düştü. 2021’in başlarında şirket, Binance Pool’un SH!-256 konsensüs algoritması aracılığıyla Bitcoin Vault madenciliğine de başladığını duyurdu.

BTCV coin nedir?

BTCV coin Bitcoin Vault’in yerel tokenidir. Bitcoin Vault’un toplam arzı yazılımı ile sınırlıdır ve asla 21.000.000 tokeni geçmeyecektir. “Madencilik” olarak bilinen süreç sırasında yeni paralar oluşturulmakta: işlemler ağ üzerinden aktarılırken madenciler tarafından alınmakta. Bloklar halinde paketlenmekte ve bunlar da karmaşık kriptografik hesaplamalarla korunmakta.

Bitcoin Vault nasıl çalışır?

Bitcoin Vault, geleneksel bir donanım cüzdanına çok benzer şekilde çalışır. Ancak Bitcoin Vault’u (BTCV) benzersiz kılan, kullanıcıların işlemleri 24 saat içinde tersine çevirmesine olanak tanıyan 3 anahtarlı güvenlik çözümüdür. Ayrıca, yerel cüzdanınızın güvenliği tehlikeye girerse, herhangi bir dolandırıcılık aktarımını iptal edebilir ve varlıklarınızı koruyabilmektesiniz.

  • Güvenlik: Her işlem blok zincirinde saklanır ve gerektiğinde 24 saat içinde tersine çevrilebilir. Bu da yatırımcıların hırsızlığa karşı korunduğu anlamına gelir.
  • Esneklik: Platform hem hızlı hem de ultra güvenli aktarımlar sunar. Kullanıcılar ikisi arasında karar verebilmekte.
  • Basitlik: Ağ geçidi, Bitcoin Core’un tüm özelliklerine sahiptir, ancak ek hizmetler içerir.

Bitcoin Vault nedir? BTCV coin nasıl alınır?

Bitcoin Vault şu anda az sayıda kripto para borsasında işlem görmektedir. Ayrıca projeye yatırım yapmak isteyen kişiler, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Bitcoin Vault’ün işlem gördüğü borsalar şu şekilde sıralanmaktadır: XT.COM, BitMart, BKEX, Hotbit. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bifrost Ne İşe Yarar BFC CoinNedir?

KENDİ SİNEK İLACINIZI KENDİNİZ YAPIN , Kara Sinek İlacı Nasıl Yapılır ?