içinde

Bitcoin ve VET Ağustos Analiz Coin Son Dakika webilgin

Kripto para birimi sektörü için bu hafta, ABD Merkez Bankası (FED)’nın faiz artırımı haberleriyle geçti. Bitcoin (BTC)’in 21.000 dolar seviyesinin altına düştüğü zor bir haftanın ardından BTC, tekrar bu seviyenin üzerine çıktı.  Bu nedenle yatırımcıları, sırada hangi seviyelerin olacağı konusunda meraklandırdı. Bu noktada, devreye CoinMarketCap topluluk anketi girdi. Ankette kullanıcılar BTC’nin Ağustos’ta hangi seviyeleri göreceğini tahmin etti. Ayrıca VeChain’e (VET) yönelik tahminler de yer aldı. İşte detaylar…

CoinMarketCap topluluğu, Bitcoin tahminlerini paylaştı

Her ay olduğu gibi, CoinMarketCap’teki topluluk, BTC’nin 31 Ağustos 2022’ye kadar ortalama hangi fiyatlarda işlem göreceğini tahmin etti. Topluluğa göre BTC, 32.493 dolarlık fiyatla işlem görecek.    Şu anda, 20.325 topluluk üyesi tahmin oylarını kullanarak yukarıdaki tahmine ulaştı. Eylül sonu için tahminler açısından, topluluk şu ana kadar kullanılan 14.496 kullanıcı oyuna göre fiyatın biraz daha düşük olmasını ve ortalama 32.129 dolar olmasını bekliyor. Bu, mevcut fiyattan yüzde 49,67 veya 10,662 dolarlık bir iyileştirme olacaktır.

Aynı zamanda, bazı uzmanlar, kripto paranın tereddütlü fiyat davranışının Wyckoff kurulumunun bir parçası olabileceğine inanan CryptoYurii olarak bilinen bir kripto ticaret uzmanı da dahil olmak üzere; Bitcoin’in Eylül 2022’ye kadar gerçekten 30.000 dolara yükselebileceğine dair görüşlerini dile getirdiler. Bu arada, Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, ilk kripto para biriminin aslında yılın ikinci yarısında daha iyi performans gösterebileceğine inanmakta. “Yaklaşık on yıl önce başlangıcından bu yana yarışın en hızlı atlarından biri” olacağını söyleyerek Bitcoin konusunda iyimser olduğunu paylaştı.

Yılın başından bu yana, Bitcoin fiyatında 25.234 dolar, yani yüzde 54.03 kaybetti. 46.700 dolardan mevcut 21.466 dolara düştü. Yazım zamanında fiyat, önceki yedi gün boyunca yüzde 13,09’luk bir düşüşe işaret ediyor. Ancak gün içinde yüzde 2,45’lik bir artış yaşıyor.

VeChain (VET) için sırada neler var?

VeChain, platformun yerel tokeni VET’in geçen yıl önemli ölçüde artan fiyat ve ilgi kaydeden kripto para projeleri arasında yer alıyor. Özellikle, VeChain’e olan ilgi, kısmen finans, enerji, gıda ve tıp dahil olmak üzere farklı endüstriler için güvenilir olmayan verilerdeki önemli zorlukları çözme yeteneğinden kaynaklanmaktadır. Son aylarda VET, konsolidasyon döneminden çıkmaya ve devam eden kripto para ayı piyasasının gerektirdiği bir toparlanma yoluna girmeye çalıştı. Genel piyasanın son zamanlarda kısa vadeli bir ralli yaşamasıyla birlikte VET yatırımcıları, tokenin ilerlemeye dayanacağını ve kazanımları sürdüreceğini umuyor.

Gerçekten de CoinMarketCap kripto para topluluğu, VET’in 31 Ağustos’a kadar ortalama 0.048 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. 822 topluluk üyesinin tahminleri, tokenin mevcut fiyatı olan 0.23 dolardan yüzde 107’lik bir büyümeyi temsil ediyor. Bununla birlikte, topluluk, 433 üyenin oylarına dayalı projeksiyonla, VET’in Eylül 2022’nin sonuna kadar 0.057 dolara yükselmesini ve mevcut değerden yüzde 140’ın üzerinde kazanç elde etmesini bekliyor.

İlginç bir şekilde, topluluk, küresel tedarik zincirini iyileştirmede VeChain Blockchain’in artan kullanım durumlarına bahse giriyor gibi görünüyor. Ekosistem halihazırda LVMH, BMW Group, DB Schenker, Kuehne & Nagel ve Groupe Renault gibi önde gelen küresel markaların kullanımına tanık oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kaspersky Kurumsal Sosyal Medya Hesaplarını Korumak için İpuçları Paylaştı

28 Temmuz döviz kuru: Bugün dolar ve euro ne kadar?