içinde

Bitcoin Kripto Piyasa Analizi !BTC YİNE O FİYATTA !

Bitcoin (BTC) Son Durum

CoinGecko verilerine Bitcoin, göre güne yüzde 9,4 düşerek başladı. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin, düşüşle beraber 20 bin seviyesine geriledi.

Bitcoin GÜNCEL FİYAT

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Bitcoin’in bu düşüşünden tüm piyasa etkilendi ve kimi kripto paralarda çift haneli düşüşler gerçekleşti. Dün Amerika’da açıklanan TÜFE verilerinin beklentilerin üzerinde gelmesi kripto para piyasasında düşüşe sebep oldu. Bu düşüş Bitcoin’in son yaptığı rallide yükseldiği seviyeleri kaybetmesine neden oldu.

btc 4 saatlik 9
Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin için şu an bulunduğu oldukça kritik. 20 bin dolara tekrardan tutunması oldukça önemli. Eğer buradan bir düşüş göreceksek bir sonraki durak 18 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 21-22 bin dolar bandı olabilir. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 20 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, CoinGecko verilerine göre güne yüzde 6,4’lük düşüşle başladığını görüyoruz. Ethereum, dün gelen ABD TÜFE verileri sonrasında piyasadaki düşüşle beraber 1500 dolara kadar indi.

eth 4 saatlik 7

Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum’da destek bölgesi çalışırken bir sonraki hedef tekrardan 1.700 dolar seviyesi diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız 1.400 dolar bandı diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.500 dolar destek seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum GÜNCEL FİYAT ANALİZİ

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Solana (SOL) Son Durum

Piyasanın en popüler 9. coin’i olan Solana, güne yüzde 14,3 düşüşle başladı. Solana bulunduğu alan itibariyle destek ve direnç arasında yoluna devam ediyor. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın direnç 34 dolar bölgesiyken en yakın destek bölgesi ise 30 dolar bandı diyebiliriz.

solana 4 saatlik
Solana’nın 4 saatlik grafiği

Solana (SOL) haberin hazırlandığı an itibariyle 33 dolardan işlem görüyor.

SOLANA Coin anlık fiyat

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Near Foundation, Vietnam’da Web3 Merkezi Açıyor

Solana NFT platformu haftalık 1 milyon işlem adetini geçti..