içinde

Bitcoin Yükseliyor! Piyasada Son Durum – 25 Ağustos 2022 Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasalarının toplam hacmi TradingView datalarına nazaran yüzde 1,53 yükselerek 1 trilyon dolar ruhsal dayanağının üzerine 1,02 trilyon dolar düzeyine geldi. Hacmin yükselişi kripto para piyasasında yükselişlerin önünü açtı. Kısa çaplı düşüş ve yükselişler piyasayı zorluyor. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano‘daki (ADA) fiyat hareketini bir arada inceleyelim. Bitcoin kaç dolar? Bitcoin‘de son durum ne? Ethereum fiyatı hangi düzeyde? Solana‘daki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin, güne yüzde 1,52’lik düşüşle başladı. Piyasanın başkan kripto parası Bitcoin 20 bin dolar dayanağından reaksiyon almıştı, seyrine dayanak bölgesinin üzerinde devam etmekte. Bitcoin‘in 20 bin dolar takviyesini denemiş ve reaksiyon almış olması piyasadaki öteki varlıklarda da düşüşe sebep oldu. Bitcoin şu anda kritik takviyesinin üzerinde kararsız seyrine devam ediyor. Bugün az bir yükseliş yaşayan Bitcoin, bir üst direncinden reaksiyon aldı. Direnci kırması piyasayı rahatlatacaktır.

Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin için bir sonraki gaye 22 bin dolar düzeyi. Piyasada gördüğümüz bu hacimsiz hareketlere karşın Bitcoin’in 22 bin dolara tutunması piyasa açısından hayli kıymetli. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 21 bin dolar düzeyinden süreç görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz vakit ETH, güne yüzde 2,72’lik yükselişle başladığını görüyoruz. Ethereum da tıpkı Bitcoin üzere kararsız seyrettiği fiyat bandında güne yükselişle başladı. Ethereum’daki grafik de Bitcoin’e emsal. Etherrum da bir üst direncini denemiş ve reaksiyon almış durumda. Ethereum’un şu anda bulunduğu fiyat bölgesi 1700 dolar takviyesi diyebiliriz. Ethereum’un bu orta banttaki minör direnci olarak 1650-1700 bölgesini gösterebiliriz.

Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum’da dayanak bölgesi çalışırken bir sonraki amaç 1800 dolar düzeyi diyebiliriz. Yazı yazıldığı an itibariyle Ethereum 1.700 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Son Durum

Piyasanın en tanınan 9. coini olan Solana, güne yüzde 3,32 yükselerek başladı. Solana bulunduğu alan itibariyle dayanak ve direnç ortasında yoluna devam ediyor. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın takviye 34 dolar bölgesiyken en yakın direnç bölgesi ise 39 dolar bölgesi diyebiliriz.

Solana’nın 4 saatlik grafiği

Solana (SOL) yazı yazıldığı an itibariyle 36 dolardan süreç görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Cash App’e Hack Saldırısı Yapıldı Webilginç Kripto Para Haber

Coinbase, Ethereum Merge’ünden Evvel Yeni Eserini Tanıttı Webilginç Kripto Para Haber