içinde

Bitcoin’de Bir Sonraki Maksat Ne? BTC,ETH ve SOL’daki Son Durum – Teknik Tahlil Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para piyasaları geçtiğimiz günlerdeki gelen haberler akabinde biraz olsun hareketlense de piyasalar bugün dingin seyre hakim. Kripto para piyasası hacmi 1.14 milyar dolar ile yüzde 1.14 düşüşte. Gelin Bitcoin, Ethereum ve Solana’daki son durum nedir inceleyelim.

Bitcoin (BTC) Son Durum

Bitcoin (BTC) güne yüzde 2.5 düşüşle başladı. Bitcoin 24.400 dolar direncini denemiş olsa da bugün direncinin altından süreç görüyor. Bitcoin’de (BTC) şimdi bir toparlanmadan kelam edemesek de sağlıklı bir formda yoluna devam ettiğini söyleyebiliriz.

Bitcoin’in 4 saatlik grafiği

Bitcoin’in en yakın dayanağı 22 bin dolar bandıyken en yakın direnci 24 bin dolar düzeyi. Bu iki bölge ortasında yoluna devam eden Bitcoin’de haberlerle birlikte tarafı göreceğiz. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 23.900 dolar bandından süreç görüyor.

Bitcoin anlık fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Son Durum

Ethereum (ETH) da Bitcoin’e emsal bir grafik çiziyor. Ethereum şu anda bulunduğu bölge itibariyle dayanak ve direnç bölgelerinin ortasında seyrediyor. Ethereum güne 0.4 düşüşle başladı.

Ethereum’un 4 saatlik grafiği

Ethereum yazı yazıldığı an itibariyle 1.880 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ethereum anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Son Durum

Piyasada bedeli bakımından 9. coin olan Solana, güne 4,1 düşüşle başladı. Geçtiğimiz günlerde hack haberleriyle gündeme gelen SOL, şu an 43 dolardan süreç görüyor.

Solana’nın 4 saatlik grafiği

Solana’nın bir sonraki gayesi 47 dolar bandındaki direnci olabilir. Piyasa şartlarına nazaran de bir sonraki dayanağı 35 dolar bandı. Solana şu anda gösterilen yükselen trendinde ilerliyor.

Solana anlık fiyatı için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Strike, Visa Card Muahedesini Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber

Binance, Curve.Finance’tan Çalınan 450 bin Doları Geri Aldı Webilginç Kripto Para Haber