içinde

Bitget Kripto Para Müdafaa Fonunu Başlattı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Bitget, devam eden gayretlerinin bir modülü olarak; 200 milyon dolar kıymetindeki Bitget Muhafaza Fonunun başlatıldığını duyurdu.

Küresel kripto borsası Bitget, güvenlik önceliği ve kullanıcılarının varlıklarının korunmasını sağlama konusundaki çalışmalarını sürdürüyor.

Ayı piyasasındaki oynaklık, dünya çapındaki traderların itimadını tehdit eden son olayları tetikledi. Sonuç olarak birçoğu çıkılması güç mali sonuçlara katlanmak zorunda kaldı.

Yatırımcılar son iki ayda dalgalı bir devir ve şiddetli endişe hissi yaşadı. Kripto piyasası son vakitlerde çok kaygı bölgesinden çıkıyor olsa da, kripto dünyasında çeşitli FUD’lara (korku meçhullüğü ve şüphe) ve klâsik finans alanındaki olumsuz makroekonomik şartlara karşı hala savunmasızdır. Güvenlik kaygılarını ele almak ve yatırımcı inancını artırmak, ayı piyasasındaki farklı firmalar için bu öncelikler ortasında olmalıdır.

Bitget Müdafaa Fonu, eşsiz güvenlik sağlamak ve dünya çapındaki kullanıcılar için muteber ve inançlı bir süreç tecrübesi sağlamak maksadıyla oluşturulmuştur. Fon şu anda 6000 BTC ve 80 milyon USDT’den oluşan 200 milyon dolar kıymetindedir. Bitget, fonun bedelini önümüzdeki üç yıl boyunca teminat altına alma kelamı verdi. Fon, nihayetinde Bitget kullanıcıları ve Bitget platformu için bir müdafaa misyonu görürken, birebir vakitte bir bütün olarak kripto alanında yeni bir güvenlik ve müdafaa çağının başlamasına yardımcı olacak.

Bitget Koruma Fonu, büsbütün kendi kendini finanse eder ve bir üçüncü taraf sigorta poliçesine dayanmaz. Bu nedenle, harici bürokrasi yahut siyaset değişiklikleri olmaksızın kullanıcıların fon kayıplarını verimli bir biçimde karşılayabilir. Ayrıyeten Fon, varlıkların istikrarını sağlayan ve kripto piyasasındaki dalgalanmalara karşı hassas olmayacak biçimde kısmen stabil coinlerden oluşmaktadır.

Bitget, Bitget Muhafaza Fonuna ek olarak yasadışı faaliyetlere karşı çabaya odaklandı ve makus karakterlerin Bitget topluluğundan uzak tutulmasını sağlamak için katı KYC ve AML siyasetleri uygulamaya koydu. Bitget, uyumluluk standardını güçlendirmek ve düzenlenmiş bir süreci sürdürmek için üçüncü taraf yasal ve uyumluluk ortaklarıyla da paydaşlık kurdu.

Lansman hakkında yorum yapan Bitget Yöneticisi Gracy Chen, “Dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olarak, kullanıcılarımızın varlıklarının güvenliği her vakit birinci ve en değerli önceliğimiz olmuştur. Bitget Müdafaa Fonunun lansmanı ile Bitget topluluğumuzu muhafaza kelamımızı yerine getirmeye bir adım daha yaklaştık. Muhafaza fonu, yatırımcıların telaşlarını azaltmamıza ve potansiyel kullanıcıları çekmemize yardımcı olacak. Kripto kışına dayanmaya devam ederken, kullanıcılarımızın fonlarının inançta tutulduğundan emin olmaları çok kıymetlidir.”

“Küresel kripto benimsenmesini yönlendirme misyonumuza devam ederken, tıpkı vakitte yatırımcı muhafazası ve piyasa bütünlüğü ile adil ve inançlı bir dijital varlık pazarı yaratmaya odaklanan bir kelam veriyoruz. Bu ortada, teşebbüsümüzün başka CEX’leri kripto alanındaki hesap verebilirlik, güvenirlik ve güvenlik tasalarını ele almaya teşvik edeceğine ve yatırımcıların itimadını geri kazanmaya ve birlikte daha yeterli bir kripto dünyası oluşturmaya yardımcı olacağına inanıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Cardano Vasil Hard Fork Yükseltmesinde Gecikme Olmayacak Webilginç Kripto Para Haber

SEC Lideri Gensler’ın İstifası için İmzalar Artıyor Webilginç Kripto Para Haber