içinde

BitMEX, ETHPoW’a Yatırım Yapma İmkanı Sunuyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto para borsası BitMEX, yeni eklediği kontratıyla, kullanıcılara ETHPoW’a yatırım yapma imkanı sunmaya başlıyor.

Listelediği varlık sayısını genişleten BitMEX, araştırma faaliyetlerini sürdürüyor. Şirket, listelediği varlıklara, kullanıcılarına yatırım imkanı sağlayacak yeni bir varlık ekledi.

BitMEX, ETHPoW Mukavelesiyle Kullanıcılarına Fırsat Sağlıyor

BitMEX, yeni doğrusal vadeli kontratlar ETHPOWZ22 ile yatırımcılarına ETHPoW’a yatırım yapma fırsatı sunuyor. Borsa, Tether (USDT ERC-20) marjlı kontratla birlikte kullanıcıların 2 kata kadar kaldıraç kullanarak ETHPOW’a yatırım yapmalarına imkan tanıyor.

BitMEX’in listelemeye başladığı ETHPOWZ22, USDT (ERC-20) ile teminatlandırılmış doğrusal bir vadeli süreç mukavelesi. ETHPOWZ22, olağan bir vadeli süreç mukavelesine emsal biçimde çalışıyor. Lakin mukavele birtakım farklılıklar da barındırıyor. Bu farklılıkların başında ise fiyat metodu geliyor. ETHPOWZ22’de son fiyat prosedürü uygulanıyor.

BitMEX, ETHPoW’un şimdi gözlemlenebilir bir fiyatı olmadığı için son fiyat sistemini kullanmayı tercih ediyor. Öte yandan, kesimi manipülasyonlardan korumak için, kontratın fiyat limitleri her saat başı belirleniyor. Ayrıyeten limitler, aşağı ve üst taraflı +/- yüzde 20 olarak ayarlanıyor. Trader’lar, limit arttırma fiyatının üzerinde yahut altında teklif veremiyor. 

ETH Proof of Work Coin’in spot fiyatını temsil eden sağlam bir endeks üretmek mümkün olduğunda BitMEX BETHPOWT endeksi oluşturacak. Sonrasında, fiyatlama metodu adil fiyat olarak değiştirilecek. Bu türlü bir Endeks oluşturulana kadar BETHPOWT pahası 0 olarak ayarlanacaktır. Şayet vade tarihine kadar rastgele bir endeks oluşturulmamışsa uzlaşma kıymeti 0 olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Chingari Görüntü NFT Pazarını Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber

İran İthalat Derneği, Kripto Para Düzenlemesi İstiyor Webilginç Kripto Para Haber