içinde

BitPay, ApeCoin Desteklemeye Başladığını Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Önde gelen kripto para borsaları ortasında yer alan BitPay, ApeCoin (APE) kripto para ünitesini desteklemeye başladığını duyurdu.

Hızla gelişen kripto para bölümünde her gün yeni iş birlikleri ve ortak çalışmalar gün yüzüne çıkıyor. Kullanıcıların daha ekonomik, pratik ve geniş alanda süreç yapmasına fırsat sağlayan çalışmalar ortasına bir yenisi daha katıldı. BitPay, listesine ApeCoin ve yeni stablecoin için takviye ekledi.

ApeCoin, BitPay Borsasında Sürece Açılıyor

BitPay, Bored Ape Yacht Club ekosisteminin lokal tokeni olan ApeCoin ve euro takviyeli bir stablecoin olan Euro Coin için takviye ekledi.

Atlanta, Georgia merkezli şirket, mevcut kripto para üniteleri listesine Euro Coin (EUROC) isimli euro dayanaklı bir stablecoin ekledi. BitPay kullanıcıları artık BitPay cüzdanlarındaki iki yeni kripto parayı satın alabiliyor, saklayabiliyor, takas edebiliyor ve nakit yerine harcayabiliyor.

İtalyan moda konutu Gucci daha evvel Twitter üzerinden BitPay ile ortaklaşa ApeCoin’i kabul etmeye başlayacağını duyurmuştu. BitPay’in ApeCoin ve Euro Coin takviyesini getirmesiyle birlikte Gucci’den kripto para ile alışveriş yapma imkanı da etkin hale gelmiş oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dogecoin’den Dolandırıcılığa Karşı İhtar Webilginç Kripto Para Haber

Solana, Haftalık Birinci 100 Tablosunda En Altlarda Webilginç Kripto Para Haber