içinde

BlackRock, Coinbase ile Paydaşlık Kurdu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Blackrock ve Coinbase, kurumsal yatırımcılar ortasında kriptoya erişimi genişletmek için iştirak kurdu.

Kripto şirketleri, piyasadaki talebi karşılamak için süratle yeni teşebbüsler ve paydaşlıklar kurmaya devam ediyor. Son atak de yatırım devi olarak görülen BlackRock ve kripto borsası Coinbase tarafından geldi. Bu iştirakle birlikte Aladdin’in kurumsal yatırımcıları kripto para piyasasına yeni bir adım atacak.

Blackrock ve Coinbase İştirakinin Amacı Kurumsal Müşteriler

Varlık idare şirketi BlackRock, kripto parayı direkt kurumsal yatırımcılara sunmak için kripto borsası Coinbase (COIN) ile paydaşlık kurdu. İş birliği sayesinde BlackRock’un yatırım idaresi platformu Aladdin’in karşılıklı müşterileri, kripto ticareti, saklama, ana aracılık ve raporlama yeteneklerine erişebilecek.

Erişim, Aladdin kurumsal kripto yatırımcılarına entegre ticaret tahlili olan Coinbase Prime aracılığıyla verilecek. Şirketler, platform entegrasyonunu geliştirmeye devam edecekler ve güncellenen fonksiyonları basamaklı olarak kullanıma sunacaklar.

Kurumsal müşterilerinin dijital varlık piyasaları ile giderek daha fazla ilgilendiğini belirten BlackRock stratejik ekosistem iştirakleri global lideri Joseph Chalom, iştirakle ilgili şunları söyledi;

“Aladdin ile Coinbase Prime teması, müşterilerin, varlık sınıfları ortasında tam bir portföy görünümü için mevcut portföy idaresi ve ticaret iş akışlarında Bitcoin risklerini direkt yönetmelerine imkan tanıyacak”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Japonya Yine Kripto ATM’lerine Kavuşuyor Webilginç Kripto Para Haber

Web2 Alan İsmi NFTs.com’a 15 Milyon Dolar Fiyat Webilginç Kripto Para Haber