içinde

Blockchain.com NFT Pazarı Beta Sürümünü Başlattı !

Kripto para finans şirketi Blockchain.Com, Perşembe günü yaptığı açıklamada, OpenSea tarafınca desteklenecek olan kendi NFT platformunu piyasaya süreceğini duyurdu.

Blockchain.Com, NFT pazarına giren diğer kripto para şirketlerinin arasına katılıyor. NFT pazarını piyasaya sürmeye hazırlanan şirketin NFT platformu, şu an beta aşamasında ve bireylerin bekleme listesine kaydolması gerekiyor.

Yeni NFT pazarı, bireylerin NFT’leri Blockchain.Com cüzdanlarında satın almalarını, satmalarını ve saklamalarını sağlayacak.

“NFT Pazarına Erişimi Kolay Hale Getirmek İstiyoruz”

Şirket mevzuyla ilgili blog gönderisinde şu ifadeleri aktardı;

“NFT alanındaki büyüme ve coşku yadsınamaz, sadece kriptonun ilk günlerinde karşılaştığı benimsenme mevzusundaki zorlukların çoğunu burada görüyoruz. Spesifik olarak, NFT pazarına erişim oldukça kompleks ve sezgisel değil. NFT pazarına erişimi kripto pazarına erişim kadar kolay hale getirmek istiyoruz.”

Birçok Kripto Para Borsası Kendi NFT Pazarını Oluşturuyor

Kripto para borsaları Binance ve FTX.US, Haziran ve Ekim aylarında kendi NFT pazaryerlerini başlattılar. FTX.US’un pazarı hem Ethereum aynı zamanda Solana tabanlı NFT’leri destekleyen ilk pazar oldu.

Kripto borsası devi Coinbase de 11 Ekim’de NFT pazaryerini duyurdu, sadece o da hala beta aşamasında.

Blockchain.Com, yaklaşmakta olan NFT pazarını duyurmanın yanı sıra kısa süre ilkin Latin Amerika odaklı kripto yatırım şirketi SeSocio’yu satın aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

MetaMask Nedir? MetaMask Nasıl Kullanılır? MetaMask Cüzdanı Nasıl Açılır?

Adidas Metaversede !