içinde

Borusan’dan Metaverse Girişimi ! Cat Metaverse evrenine adımını attı

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, yenilikçi uygulamalarıyla NFT hayatına dikkat çekici biçimde adım attı.

Sundukları hizmet ve çözümlerini anlatan NFT koleksiyonunu müşterilerine hediye ederek unutulmaz bir anı bırakıyor.

Şirket, son olarak popüler blok zincir tabanlı platformlardan Decentraland’de mağaza açarak Metaverse evrenine adımını attı. Borusan Cat’in mağazası Decentraland’de “-56, -103” numaralı parselde ziyaret edilebiliyor.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” anlayışı ile Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da faaliyetlerini yürüten Borusan Cat, ileri teknoloji ve dijitalleşme mevzusundaki çalışmalarıyla sektöründe öncü konumunu korumaya devam ediyor.

NFT hayatına giriş icra eden firma, müşterilerine sunmuş olduğu çözümlerini anlatan NFT’leri müşterilerine hediye ediyor. İlk NFT’yi Boom 360 uygulamasına meydana getiren Borusan Cat, ikinci NFT’yi online yedek parça satış platformu Parts.Cat.Com için oluşturdu. Mart ayı içinde ise yapay zeka teknoloji çözümü olan Müneccim için üçüncü NFT’yi oluşturuyor. Blok zincir teknolojisine NFT’ler ile adımını atan şirket, en son Metaverse evreninde de yerini aldı.

İş makineleri ve güç sistemleri sektöründe ilklerin markası

Borusan Cat olarak son yıllarda teknolojiye büyük yatırım yaptıklarını ve bunun kararı olarak çıkan hizmet ve çözümlerle sektörde ayrım yarattıklarını belirten Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın, iş makineleri ve güç sistemleri sektörlerinde ilk NFT üretimi ve metaverse de ilk mağazalarını açtıklarını belirterek Borusan Cat’in teknoloji vizyonu hakkındaki şunları söyledi: “Dijital uyarlama yeteneği yüksek, vizyonu teknolojik gelişmelere aleni bir müessese olarak NFT üretimi ve blok zincir tabanlı metaverse ekosistemi Decentraland’de açtığımız mağazamız ile iş yapış şekillerini köktencilik bir biçimde değiştirecek blok zincir teknolojisine giriş yapmış olmaktan saadet duyuyoruz. Sektörüne teknoloji alanında liderlik eden kuruluş olarak devamlı inovasyon anlayışımızı da bir adım öteye taşıyoruz.

Müşterilerimize değer katan çözümlerimizi özetleyen NFT’ler ile günümüz teknolojilerini yakalayan, hizmetlerimizi anlatan, unutulmayacak bir değer geliştirdik. Borusan Cat olarak değişimin ve gelişmenin önder kurumu olma özelliğimiz ile şimdi de Metaverse evrenine adımımızı attık. Müşterilerimize ve sektörümüze ilkleri armağan etmeye devam edeceğiz.”Borusan Cat, NFT’ler ile her ay bir Borusan Cat müşterisine unutulmaz bir anı bırakıyor. Şirket, armağan etmiş olduğu NFT’lerin fizyolojik “token”larını da müşterilerine sunuyor. Şirket, popüler blok zincir platformu Decantraland’de açtığı mağaza ile Metaverse’de yerini alırken, bu platformda da sektöre yeni ilkleri kazandırmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Huawei Nova 9 SE

Huawei Nova 9 SE İNCELEME ! Türkiye’ye Gelmesine Sayılı Günler Kaldı !

SOSYAL MEDYADA HAKARET EDEN VE SONRASINDA PAYLAŞIMI SİLENLERE KARŞI ÇÖZÜM: E- TESPİT

SOSYAL MEDYADA HAKARET EDEN VE SONRASINDA PAYLAŞIMI SİLERSE SUÇ OLUR MU ? SOSYAL MEDYA HAKARET SUÇ DUYURUSU