içinde

Bu 13 Altcoin İçin Kritik Hafta! İşte İzlemeniz Gereken Tarihler…

Lider kripto para ünitesi Bitcoin (BTC), 40.000 dolara olan seyahatinden sonra stabil seyrediyor. BTC’deki eğilim büyük kripto paraları etkiliyor, lakin bağımsız fiyat hareketleri sergileyen altcoin’lerde var. Artık yatırımcı ve trader’lar, Bitcoin ve altcoin’lerin fiyatını etkileyecek gelişme ve tarihlere bakıyor.

Peki bu hafta, Bitcoin ve altcoin’leri neler bekliyor? Piyasa fiyatlarını etkileyecek kritik gelişmeler ve tarihler nelerdir? Bu soruların ve daha fazlasının yanıtını sizler için araştırdık. İşte bu hafta altcoin piyasasında yaşanacak kıymetli gelişmeler ve dikkatle izlenmesi gereken tarihler…

İşte altcoin piyasasında dikkatle izlemeniz gereken tarihler

Bu hafta, kripto para piyasasında kıymetli gelişmelerin yaşanacağı bir hafta. 13 altcoin projesi ile ilgili kritik tarihleri ve gelişmeleri sizler için araştırdık. İşte bu hafta altcoin piyasasında yaşanacaklar:

  • Bugün önder altcoin Ethereum (ETH) ve piyasa için kıymetli bir gün. Zira Ethereum, 8 Şubat günü CME Group’ta listeleniyor. Bu gelişme uzmanlara nazaran, ETH fiyatını hareketlendirebilir.
  • Popüler altcoin Dao Maker (DAO),  8 Şubat tarihinde KuCoin’de listeleniyor. Desteklenen ticaret çifti ise DAO/USDT’dir.
  • Seascape Network (CWS), 8 Şubat tarihinde CWS/USDT ticaret çifti ile BitMax borsasından listeleniyor.
  • SafePal (SFP) isimli altcoin projesi, 8 Şubat tarihinde Binance Launchpad üzerinde birinci borsa arzını (IEO) gerçekleştiriyor. Ayrıyeten altcoin, bugün Binance’de listeleniyor.
  • Finxflo (FXF)’un 8 Şubat tarihinde FXF IDO’su Polkastarter borsasında yapılacak. Finxflo, dünyanın birinci düzenlenmiş global CeDeFi protokolüdür.
  • Umbrella Network (UMB), 9 Şubat tarihinde Polkastarter DEX’te IDO gerçekleştirecek. Ayrıyeten kripto para Uniswap platformuna eklenecek.
  • Dev Bitcoin borsası Binance, Blockmason Credit Protocol (BCPT), CyberMiles (CMT), Time New Bank (TNB) ve VIBE (VIBE) isimli altcoin’leri 10 Şubat’ta  platformundan delist edecek.
  • Popüler kripto para borsası KuCoin, 9 Şubat tarihinde Quant (QNT), Basic Attention Token (BAT) ve Dogecoin (DOGE)’i listeleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Usta Trader, Şubat’ta Patlayacak En Güzel 5 Altcoin’i Açıkladı!

Dogecoin’in (DOGE) Piyasa Bedeli 10 Milyar Doları Aştı!