içinde

Bu 2 Altcoin Dev Paydaşlıklar Duyurdu: Fiyatlar Pik Yaptı!

Geçtiğimiz gün boyunca iki altcoin projesi paydaşlıklar duyurdu. Hedera (HBAR) Dropper NFT ile el ele vereceğini duyururken Bored Ape Yacht Club Rolling Stone ile partnerlik kurdu. İşte detaylar…

Altcoin Hedera, NFT paydaşlığı gerçekleştiriyor

HBAR Vakfı, kendileri için birtakım hizmetler başlatmak için Dropper NFT ile el ele vereceğini duyurdu. Vakıf, Dropper’ın oyun launchpad’i ve pazaryerini Hedera Ağı’nda başlatmak için dayanağını kullanacağını belirtti. Platformun oyun geliştiricileri, oyuncuları ve yayıncıları Web2’den Web3’e taşımak için çalışacağını da kelamlarına ekledi. Ekosistemin kullanıcıları, ağın verimliliklerinden tam olarak yararlanabilecekler.

Vakıf, Dropper’ın lansmanla ilgili iştirak listesini yakında bırakacağını da kelamlarına ekledi. Dropper, geliştiricilere, e-spor takımlarına ve launchpad’inde NFT projelerini başlatacak başkalarına 5 milyon dolar hibe verdiklerini vurguladı. Güç bir ayın akabinde HBAR tokenının fiyatı son 24 saatte yüzde 10’un üzerinde arttı. Şu anda, 0.07 dolardan el değiştiriyor. Kripto para, gün içerisinde 0.068 dolardan 0.074 dolara kadar yükseldi.

Yayına nazaran, Dropper NFT launchpad’i, farklı çeşitten iştirakçilerin kodsuz ve otomatik tahliller olmadan dijital koleksiyonları başlatmasını sağlayacak. Bu ortada Dropper, geliştiricilere bir API paketi sunacak. Bu, yayıncıların oyunlar içinde dijital süreçleri etkinleştirmesine yol açacaktır.  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere daha evvel, HBAR HeadStarter ile iştirakini ilan etmişti. Bu entegrasyon, topluluğun Hedera ağı üzerine inşa edilen en yeni projelere erişmesini sağlar. Bununla birlikte, kullanıcıları halka açık token artışlarında projeleri destekleyeceklerini de duyurur.

BAYC, Rolling Stone ile ortak oldu

Bu sırada Bored Ape Yacht Club, Ape Fest 2022 sırasında Rolling Stone ile ikinci işbirliğini duyurdu. Sonlu sayıda üretilen Rolling Stone koleksiyonları, fizikî sanat baskılarının yanı sıra iki 1/1 BAYC ve MAYC NFT’yi içerecek. Birinci BAYC x Rolling Stone NFT’leri ve sanat baskıları, NFT topluluğundan büyük ilgi gördü. Her iki platform da öbür bir başarılı açık artırma ve satış için birebir seviyede ilgi görmeyi umuyor. Ayrıyeten, NFT müzayedesine, her dizaynın koleksiyon sanat baskıları için 4 saatlik bir satış eşlik edecek. Sanatsal baskılar 100 dolar bedelinde ApeCoin (APE) karşılığında satın alınabilir. İndirim başladığında linkler Twitter’da paylaşılacaktır.

BAYC ve MAYC 1/1 NFT’leri çok tanınan hale geldi ve NFT’ler kıymetli koleksiyoncular tarafından çok fazla ETH karşılığında satın alındı. Bu sırada ApeCoin (APE) fiyatı, süreç hacmindeki yüzde 40’lık artışla takviye görerek son 24 saatte yaklaşık yüzde 20 arttı. Yazma sırasında, APE fiyatı 4,81 dolardan süreç görüyor. Bu, koleksiyonluk bir baskı satın almak için kullanıcıların yaklaşık 25 APE’e muhtaçlığı olacağı manasına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Bugün Bu 12 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Cherry yeni ince mekanik klavye tuşunu duyurdu Webilginç