içinde

Bu 2 Göğüs Coin’e Hamle Var: Binance Balinaları da Geldi!

Piyasa pahasına nazaran en büyük 2 göğüs coin projesi, artan sayıda balina sürecine şahit oluyor. Farklı ağlardaki en büyük balinalar, köpek temalı kriptolara yöneliyor. Binance balinaları da bu yatırımcı sınıfının içinde.

Meme coin projeleri balinaların ilgisini görüyor, büyük süreçler %68 arttı

IntoTheBlock datalarına nazaran, Dogecoin balinaları son 24 saatte harekete geçti. Büyük süreç dalgalanmaları, tipik olarak, satın alan yahut satan balinaların artan faaliyetiyle ilişkilidir. Artık, bu süreçlerin taşıdığı konum 100.000 dolardan fazla. WhaleStats raporu, Dogecoin’in artık son 24 saatte en büyük 100, 500 ve 2.000 BSC balinası ortasında en çok satın alınan birinci 10 altcoin ortasında yer aldığını gösteriyor.

Daha evvel Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, Kraken Dogecoin vadeli süreçlerini açmaya hazırlanıyor. Alım satım süreçleri bugün 20 Haziran’da başladı. Yazım sırasında Dogecoin, balina satın alımları eşliğinde yükselişteydi. Son 24 saatte %5,31, geçen haftadan bu yana %10.84 kıymet kazandı. Elon Musk’un Babalar Gününde attığı tweet’te bu yükselişte nispeten tesirli oldu…

Elon Musk, satış sonrası Dogecoin için “belki daha yolun başında” sinyalini verdi

Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter’da “Dogecoin’i desteklemeye devam edeceğini” açıklamasının akabinde %8 kadar yükseldi. Ayrıyeten Musk, göğüs coin satın aldığını da belirtti. Fakat Elon Musk’un bu tweet’i bir “Dogecoin Ponzi Davası” ile karşı karşıya olduğu günlerde geliyor. Elon Musk, Dogecoin hakkında spekülatif tweet’leri nedeniyle 258 milyar dolarlık bir davayla karşı karşıya. Görünüşe nazaran yasal süreç Musk’ı durdurmaya kâfi olmadı. Son günlerde tekrar ilgi göremeye başlayan göğüs coin projeleri ortasında, Dogecoin taklidi Shiba’da yer alıyor.

Shiba Inu, Ethereum balinaları ortasında ikinci sırada

Shiba Inu yatırımcılarının sayısı son aylarda muazzam bir büyüme görüyor. WhaleStats bilgilerine nazaran, Shiba Inu şu anda USDC’den sonra birinci 100 Ethereum balinası ortasında en HODL. Blockchain data izleyicisi tarafından sağlanan datalara nazaran, en büyük 100 ETH balinası şu anda 423.180.380 dolar kıymetinde Shiba Inu’ya sahip. Circle’ın stablecoin’i USDC ise %18.08 yahut 491.815.225 dolar pahasında.

Geçen hafta Shiba’nın uzun vadeli yatırımcılarının yüzdesi %19’du. Bu yüzde artamaya devam ederek artık %21’e yükseldi. Shiba bu süreçlere hafif bir yükselişle reaksiyon veriyor. Öbür yandan, sonsuza yakın arzı azaltmak için etkinlikler sürat kesmeden devam ediyor.

Son 24 saatte 95 milyon SHIB yandı, göğüs coin topluluğu çalışıyor

Shibburn bilgilerine nazaran, son 24 saat içinde dokuz süreçte 83.335.225 SHIB yandı. Bu esnada, Shiba Inu grubu, Shibarium muhtemel bir lansman için hazırlanırken en son blog gönderisinde bir güncelleme yayınladı.

Shibarium, xFUND ve Shiba Inu geliştiricileri tarafından geliştirilen ve BONE’nin Shibarium Protokolünün “gazı” olarak ayarlandığı bir ikinci katman tahlilidir. Bu “gas”, işlenecek ve yürütülecek akıllı mukaveleler ve süreçler için temel fonksiyonelliği sağlıyor.

Shiba Inu’nun ekosistem token’i olan BONE, şu anda 250 milyon sabit arza sahip. Topluluk artık 230 milyon arz karşılandığında BONE farming durdurmaya yahut azamî arzı 250 milyondan 270 milyona çıkarmaya karar vermek üzere.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hepsiburada’dan Amazon Prime’a rakip hizmet: Hepsiburada Premium Webilginç

Ünlü Şirket, Bu Altcoin’den Onmilyonlarcasını Aldı!