içinde

Bu 5 Altcoin’e Bakın: Bu Hafta Büyük Haberler Var!

Haziran ayının 4. haftasında gerçekleşecek en kıymetli altcoin haberlerinden kimilerini derledik. Yaklaşan kripto aktiflikleri ortasında stratejik iştirakler, etkinlikler, eser ve proje lansmanları yer alıyor.

Komodo, SparkPoint ve 3 altcoin projesinden haftanın haberleri

Açık kaynak atölyesi ve teknoloji sağlayıcısı Komodo, yakında hard fork’unu piyasaya sürmeye ve yükseltmeye hazırlanıyor. Buna nazaran yükseltme v0.7.2 (Longpan), 24 Haziran 2022’de gerçekleşecek.

Yükseltme ve hard fork duyurusunun bir modülü olarak Komodo, kullanıcılarından mümkün olan en kısa müddette en son sürüme yükseltme yapmalarını istedi. Komodo ayrıyeten tüm kullanıcılarına 23 ve 25 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında tüm cüzdan hizmetlerini süreksiz olarak durdurmalarını tavsiye ediyor.

SparkPoint yeni cüzdan özellikleri duyurdu

Bunun yanında SparkPoint, SparkSwap v2’yi yakında piyasaya sürecek. Resmi lansmana hazırlık olarak, platformun SparkPoint Merch lansmanı ve DEX V2 erken ön izlemesi geçen hafta gerçekleşti. Bu yeni haftada SparkPoint, yakında çıkacak birtakım yeni cüzdan özelliklerini piyasaya sürecek.

Crypto Expo Etkinliği

Ek olarak, 23 – 26 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında Milano’da merakla beklenen Crypto Expo Aktifliği gerçekleşecek. Aktifliğin dört günü Bitcoin, altcoin, Web 3, DeFi ve NFT’ler hakkında daha fazla bilgi edinmeye ayrılacak. Fuar ayrıyeten hem İtalya’da hem de tüm dünyada kripto ekosisteminin başkanlarını bir ortaya getiriyor.

Blocks.Space’in (BLS) yeni oyunu geliyor 

Bu ortada, kripto oyun ekosisteminde yaklaşan yeni bir oyun var. Blocks.Space, bu yeni hafta Infinity savaş oyna-kazan (P2E) oyununu başlatacak. Sonuç olarak lansmanın, mevcut piyasa volatilite problemlerinin ortasında 21 Haziran 2022’de gerçekleşmesi planlanıyor. Blocks.Space birebir vakitte oyunlaştırılmış bir yield farming platformudur. Bu nedenle, ilgilenen şahıslar, birinci savaş için ordularını hazırlayabilirler.

Internet Computer (ICP) NFT sergisi

Diğer yandan, NFT ekosistemi katlanarak büyümeye devam ediyor. Birebir vakitte, en büyük şirketlerin, bireylerin vb. dikkatini çekiyor. Internet Computer (ICP) yakında bir NFT standı açacak. Duyuruya nazaran stant 24-25 Haziran 2022 tarihlerinde Arjantin’de gerçekleşecek.

Ayrıca stantta ICP ekosistemindeki sanatkarlar ve projeler yer alıyor. Sergiyi Latin Amerika’nın ötesine ve dünyanın öteki bölgelerine taşımak için planlar devam ediyor.

MoonPay, NFT platformu HyperMint’ı piyasaya sürüyor

Son olarak, MoonPay Salı günü yaptığı açıklamada, HyperMint isimli yeni bir NFT platformu başlatacağını duyurdu. Ortaklar ortasında Universal Pictures, Fox Corporation ve Snoop Dogg’s Death Row Records yer alıyor. Bu ortada, yeni platform, büyük markaların, ajansların ve işletmelerin günde yüz milyonlarca NFT’yi basmasını (mint) sağlayacak. Tıpkı vakitte, daha evvel Blockchain teknolojisini kullanarak aylar süren bir sürecin ölçeğini genişletiyor.

MoonPay CEO’su Ivan Soto-Wright, bu hafta New York’taki NFT.NYC konferansının açılış konuşmasında resmi duyuruyu yapacak. Kriptokoin.com olarak detayları bu makalede ele aldık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto para sektöründe bugün öne çıkan haberler

Doç. Dr. Güder: Metaverse ile İlgili Okuryazarlık Eğitimi Verilmeli Webilginç Kripto Para Haber