içinde

Bu Altcoin Kurucusu Elindeki Tokenlerin Hepsini Sattı: Yükselmesi Mantıksız!

Popüler altcoin Dogecoin, Elon Musk’un attığı tweetlerle gündemden düşmüyor. Ayrıyeten kripto para, kısa mühlet evvel 12x’lik mükemmel bir ralli düzenledi. Fakat kısa mühlet evvel ise Dogecoin kurucusu Billy Markus’tan şoke eden açıklamalar geldi. Billy Markus, elindeki DOGE’lerin hepsini 2015 yılında sattığını açıkladı. Billy Markus, DOGE’lerini satarak elde ettiği para ile ikinci el bir otomobil aldığını da vurguluyor.

Dogecoin kurucusu: Elimdeki DOGE’leri sattım! İkinci el otomobil aldım

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, bugüne kadar Dogecoin (DOGE)’e yönelik çok sayıda paylaşımda bulundu. Elon Musk’un neredeyse her paylaşımı ile kipto para ralli düzenledi. Bu nedenle son periyotlarda altcoin projesi gündemden düşmüyor. Kısa müddet evvel ise Dogecoin kurucusu Billy Markus’tan değerli itiraflar geldi.

Billy Markus, 2015 yılında topluluktan gelen çeşitli hücum ve tenkitler nedeniyle projeden ayrıldı. Billy Markus, elindeki DOGE’lerin hepsini 2015 yılında sattığını da açıkladı. Dogecoin kurucusu mevzuya yönelik şunları söyledi:

2015 yılında paramın azalması ile birlikte ekonomik problemlerle, gerilimli vakitler yaşadım. Sonunda elimdeki Dogecoin (DOGE)’leri sattım. Para ile ikinci el bir Honda Civic satın aldım.

Billy Markus: Altcoin projesinin 1 dolara ulaşması mümkün değil!

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, Dogecoin (DOGE) bir “şaka parası” olarak oluşturuldu. Bu nedenle Billy Markus’a nazaran, kripto paranın 1 dolara ulaşması mümkün değil hatta mantıksız. Dogecoin kurucusu bahse yönelik şunları söyledi:

Yatırımcılar şimdilerde “Dogecoin 1 dolar olur mu?” diye düşünüyor. Kripto paranın 1 dolara ulaşması demek, milyonlarca şahsa hizmet veren Starbucks, Boeing, American Express ve IBM üzere şirketlerin piyasa bedeline ulaşılması demek… Ben Dogecoin’in bunu hak ettiğini düşünmüyorum. Bu benim anlayabileceğim bir şey değil… Kendimi yaşananlar nedeniyle garip hissediyorum. Birkaç saat içinde oluşturduğum bir şey bugün bu noktalara geldi. Elon Musk’un Dogecoin hakkında paylaşımlar yapması aslında eğlenceli… Lakin bir yandan da aptalca geliyor. Buna karşın kripto paranın fiyatı yükselmeye devam ediyor. Bu açıklanamaz bir durum…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Eski ABD Darphanesi Müdüründen Rekor Altın Kestirimi: Bu Düzeyleri Kıracak!

Kanadalı Düzenleyicilerden Bitcoin ETF’ine Yeşil Işık