içinde

Bu Altcoinler Popüler Borsalarda Listelenecek !

Coinbase, Lbank, Bitget, BitMart, MEXC ve Swapzone gibi kripto para borsalarından yeni listeleme haberleri geldi. Listelenen varlıklar arasında popüler meme coin Floki Inu ve 10 altcoin var. İşte yakında işlemlerinin açılması beklenen pariteler…

Floki Inu Swapzone borsasına entegre hale geliyor

RadioShack’in ardından Swapzone, FLOKI projesinin FlokiFi Locker protokolünün entegrasyonunu duyurdu. Bir kripto para birimi değişim toplayıcısı olan Swapzone, FlokiFi Locker Protokolünü entegre ediyor. Floki Inu tarafından desteklenen yeni başlatılan protokol, borsada listelenen tokenlerin LP güvenlik durumunu gösterecek. Swapzone, kullanıcıların 700’den fazla kripto varlığını en iyi oranlarla anında ve kayıt olmadan karşılaştırmasına izin veriyor. Ayrıca, bu varlıkları takas etmesine olanak tanıyor. Borsa, Gürcistan merkezli lider bir kripto para birimi değişim toplayıcısı olarak çalışıyor.

Coinbase, yeni listeleme haberleri duyurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, New York’ta yaşayan yatırımcılar için GUSD’u listeliyor. Buna göre Gemini Dollar (GUSD), yalnızca New York’ta yaşayan Coinbase müşterilerinin kullanımına açılacak.

GUSD, kripto para borsası Gemini’nin dolara endeksli stablecoin’idir. Bundan böyle New York’taki Coinbase müşterileri, Coinbase ve Coinbase Pro üzerinden GUSD ticareti yapabilecek. Ek olarak listeleme, satın alma, satma, takas etme, gönderme, alma ve depolamayı içeriyor. Bununla birlikte Coinbase, daha önce listelediği bazı altcoin projeleri için yeni pariteler eklemeye hazırlanıyor. Buna göre, OP-USDT, ACH-USDT ve BOND-USDT işlem çiftleri açık artırma moduna girecek. Yeni pariteler, ABD saatiyle 9 Ağustos 2022 sabah 9’da kullanıcıların erişimine açık hale gelecek.

LBank, bu altcoin projesini listeliyor

Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank borsası, 9 Ağustos 2022’de Drive Crypto işlemlerini açacak. Drive Crypto (DRIVECRYPTO) yarından itibaren LBank üzerinde USDT paritesiyle satın almaya açık hale gelecek. Drive Crypto, GameFi/SocialFi öğeleriyle Kazan-Kazan konsepti kullanılarak geliştirilen ilk Web 3.0 mobilite Uygulaması. Ayrıca, kullanıcıların benzersiz ve nadir NFT arabalarıyla sürerken kripto para kazanmalarını sağlıyor. Yerel tokeni DRIVECRYPTO, küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonuna ulaşmasına yardımcı olma amacıyla LBank borsasına giriş yapıyor.

Bitget, MEXC ve BitMart yeni listelemeleri duyurdu

  • Kripto para borsası Bitget, bugün Tenup (TUP) projesini listeliyor. TUP coin’in fiyatında listeleme haberlerinin ardından bir yükseliş hareketi başladı.
  • Bir diğer kripto para borsası olan BitMart, Lily Finance isimli DeFi projesini kullanıcılarının erişime açıyor. BitMart’ın listelemesi, bugün gerçekleşti. Buna göre kullanıcılar, borsa aracılığıyla LY/USDT paritesiyle bugünden itibaren işlem yapma avantajı elde edecek.
  • MEXC borsası ise, Aura Network projesini listeleme kararı aldı. Bundan böyle MEXC kullanıcıları, AURA/USDT paritesiyle varlık ticareti yapabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

CleanSpark 86 MW’lık Madencilik Tesisi Aldı Webilginç Kripto Para Haber

İran’dan bir ilk ! kripto para ithalat..