içinde

Bu Çocuklar NFT Savaşlarında İlk Beşte !

Son zamanlarda NFT’lere olan alaka çocuklara da sıçradı. NFT’lerle ilgilenmeye süregelen bu yaratıcı çocuklar minimum ebeveynleri kadar para kazanıyor. Terasa Melvin 12 yaşlarında bir NFT sanatçısı ve Teksas’ta yaşıyor. Halihazırda 20 NFT bastı ve emek harcamaları, çocukları NFT yapmaya teşvik eden ve destekleyen New York merkezli bir mecmua olan NFT Kids tarafınca yakın zamanda sergilendi.

Teresa’nın NFT serisi, geliştirdiği bir karakter etrafında inşa edilmiştir. AVA ismini verdiği eseri, birden fazla avatarın içerisine girip çıkan sportif bir kız. Kaykay sürüyor ve kıyafetlerle arası iyi. Teresa mevzuyla ilgili şunları söylemiş oldu;

“AVA’yı oluşturdum ve NFT serim vasıtasıyla onun karakterine eklemeler yaptım. İnsanlar çalışmalarıma yanıt vermeye başladı ve artık 20 NFT’ye sahibim.”

Teresa’nın NFT’leri popülerdir ve emekleri tali piyasada satılmaya başlamıştır.

Çocuk Bayramı’nı kutlamak için de bir NFT’tepsi yayınladı;

Herkesin Çocuk Bayramı kutlu olsun! Bu harika günü kutlamak için ikinci NFT çalışmamı @WazirXNFT’ye, “Chachaji ile Selfie”ye bıraktım!

Teresa’dan NFT dünyasında başarılı olan beş çocuk sanatçıyı listelemesi istendi. İşte Teresa’ya gore en iyi 5 çocuk NFT sanatçısı;

1. Nyla Hayes

12 yaşındaki dijital sanatçı Nyla, Uzun Kravatlı Kadınlar isimli NFT dizisiyle tanınıyor. Çalışmaları TIME Magazine tarafınca sergilendi.

2. Laya Mathikshara

Laya, Chennai’den 14 yaşlarında dijital bir sanatçı. NFT serisinin ismi Beşinci Boyut. Siyah bir zemine dökülen canlı renklerde dinamik geometrik desenlerdir. Laya’nın çalışmaları birden fazla NFT platformuna yayılmıştır.

3. Emilio Barrera

Emilio, 7 yaşında bir dijital sanatçı ve karalama koleksiyonunun ismi Arte de Emilio. Çalışmaları bir çok NFT platformunda mevcuttur.

4. Devya Asmi

Devya, 10 yaşında otizmli bir çocuk ve Amazing Devya isimli eseriyle #autizmartist hashtag’i ile çalışmalarını yayınlıyor. Eserleri neredeyse tüm NFT platformlarında sergileniyor. Bu, Çocuk Bayramı vesilesiyle bir NFT yayınladı.

5. Nabeel

Nabeel, Hindistan, Kerala’dan 15 yaşlarında bir NFT sanatçısıdır. Yaratıcı kodlama sanatıyla ilgileniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Oyna Kazan Oyunları Nedir?

MAKOKO BADEM FİDAN DİKİMİ

BOŞ TARLAYI BADEM BAHÇESİ YAPMA BADEM FİDAN DİKİMİ TARLA PEYZAJ FİDAN DİKİM İŞARETLEME VE ÇUKUR KAZI