içinde

Bu Kripto Borsaları,10 altcoini listeleceğini duyurdu !

Coinbase MXC (MXC) ve Aurora (AOA) altcoin’i bünyesine ekliyor

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Coinbase, 30 Ağustos akşamı bir duyuru yayınladı. Buna göre ünlü Amerika merkezli borsa, iki altcoin projesini listeliyor. MXC (MXC) ve Aurora (AOA) listelenen varlıkları içeriyor. Kullanıcılar, 31 Ağustos akşam saat 19:00 civarında bu kripto paralarla Coinbase üzerinden işlem yapmaya başlayacak.


KuCoin TT/USDT ve RVN/USD kullanıcılarının erişimine açıyor

KuCoin, 1 Eylül tarihinde kullanıcıların erişimine açacağı 2 yeni altcoin projesi duyurdu. Bunlar sırasıyla ThunderCore (TT) ve Ravencoin (RVN). KuCoin kullanıcıları, 1 Eylül itibariyle TT/USDT ve RVN/USDT işlem çiftlerini kullanarak kripto para ticareti yapma avantajına sahip olacak. Fiyatlara göre ThunderCore, son 24 saatte %7,17 düşüş yaşarken, RVN fiyatı %14,13 değer kaybetti.

LBank, yeni listeleme duyuruları yayınladı

Popüler kripto para borsaları arasında yer alan LBank da listeleme duyuruları yayınladı. Buna göre borsa, 1 Eylül itibariyle 2 altcoin projesini bünyesinde ticarete açacak. Kullanıcılar, BITICA COIN (BDCC) ve Gym Network (GYMNET) kripto paralarına erişim sağlayarak ticaret yapabilecek. Borsanın duyurusuna göre hem BDCC hem de GYMNET, Tether (USDT) pariteleriyle, yarından itibaren kullanıcı işlemlerine açık hale gelecek.


Coinsbit Canadian Inuit Dog (CADINUTOKEN) ve Son of Doge (SOD) altcoin’i listeleyeceğini açıkladı

Piyasada pek bilinmeyen bir kripto para borsası olan Coinsbit, 2 yeni altcoin listeleyecek. Bu altcoin’lerin ikisinin de memecoin olması dikkat çekiyor. Buna göre borsa, Canadian Inuit Dog (CADINUTOKEN) ve Son of Doge (SOD)’u bünyesine ekleyecek. Ek olarak Kullanıcılar, 31 Ağustos’tan itibaren bu meme tokeni Tether (USDT) işlem çiftiyle kullanma avantajına sahip olacak.

Bitrue AGLD’yi bünyesine ekliyor

Bitrue listeleme duyurusu yapan kripto para borsaları arasında yer aldı. Küresel kripto borsası, Adventure Gold (AGLD) isimli kripto para birimi listeleyeceğini duyurdu. Buna göre kullanıcılar, AGLD/USDT işlem çiftiyle Bitrue üzerinden kripto ticareti yapacak. Ayrıca borsa, yeni altcoin projesinin 31 Ağustos’ta kullanıcı erişimine açılacağını duyurdu.

BitMart WIN token paritesini kullanıcılarının erişimine açıyor

Son olarak BitMart, WINkLink (WIN) isimli altcoin projesini bünyesine ekleme kararı aldı. Buna göre borsa, 1 Eylül 2022 tarihinde WIN/USDT işlem çiftini kullanıcılarının erişimine açacak. Kullanıcılar, yarından itibaren bu pariteyle kripto para ticareti yapmaya başlayabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Dünyanın en hızlı blockchaini olarak adlandırılan Solana Coin Son Dakika !

Eylül Ayı Kripto parada Bizi Neler Bekliyor ?