içinde

Bugün Bu 12 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Bitcoin ve altcoin piyasası, şiddetli geçen bir hafta sonunun akabinde ivme kazanmaya başlıyor. Bu sırada altcoin piyasalarında gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Aşağıdaki listede bugün, 21 Haziran 2022’de ekosistemde yaşanacak gelişmeleri görebilirsiniz. İşte detaylar…

Bugün, bu altcoin projeleri için büyük gelişmeler var

 • My Neighbor Alice (ALICE), oyununun tam lansmanını bugün gerçekleştirecek.
 • MXC (MXC), BTC madencilik lansmanını gerçekleştirecek.
 • Rigel Protocol (RGP), yeni farming LP’si için CloudChat’i (CC) USDT çifti ile TSİ 11’de listeleyeceğini duyurdu.
 • Secret (SCRT), TSİ 20’de Twitter Spaces üzerinden bir yayın yapacak.
 • NEXO (NEXO), canlı yayında soru karşılık aktifliği gerçekleştirecek. Aktifliğe, NEXO takımından birtakım isimler katılacak. Kullanıcıların, NEXO’nun iç dinamikleri ve vizyonu hakkındaki sorularını cevaplayacak.
 • Fantom (FTM) ve Avalanche (AVAX), Twitter Spaces üzerinden soru karşılık aktifliği gerçekleştirecek. Aktiflikte, DeFi alanında otantik topluluklar oluşturma konusu yer alacak. Aktiflik, TSİ 17’de başlayacak.
 • Swarm (BZZ), Youtube üzerinden canlı yayın gerçekleştirecek. Yayında, Swarm ağındaki en son gelişmeler ele alınacak.
 • Blocks Space (BLS), Infinite Battles P2E oyununu piyasaya sürüyor.
 • LBank, Threshold Network’ü (T) USDT çifti ile listeliyor.
 • Lisk (LSK), Twitter Spaces üzerinden soru yanıt aktifliği gerçekleştirecek. Aktiflik, TSİ 16’da başlayacak.
 • Velo (VELO), Twitter üzerinden soru karşılık aktifliği gerçekleştirecek. Aktiflik, TSİ 18’de başlayacak.

Piyasada son durum nedir?

Bu sırada, piyasadaki son duruma baktığımızda, BTC’nin paha kazanmaya başladığını görebiliriz. Bitcoin’in 20.000 doların üzerine çıkması ve Ethereum’un 1.000 doları geri almasıyla kripto piyasaları sonunda biraz rahatlama gördü. Arka arda birkaç gün süren hür düşüşlerin ve çok yıllık yeni en düşük düzeylerin akabinde, Bitcoin, sonunda sıçradı. Dün 20.000 doların, bugün ise 21.000 doların üzerine çıktı. Altcoin’ler de bugün yeşile döndü. Buna örnek olarak, Kriptokoin.com olarak hazırladığımız ve bugün sıçrayan coin’leri inceleyen bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Geçen hafta, bu vakit diliminde 30.000 dolardan 20.000 doların altına düşen birincil kripto para ünitesi için o kadar da uygun gitmedi. Geçtiğimiz hafta sonu, BTC 2017’nin tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin altına düştüğü ve yeni tabanlara dalmaya devam ettiği için bilhassa tatsızdı. Bu düşüş, Pazar sabahı 17.500 dolara yanlışsız bir fiyat düşüşüyle ​​sonuçlandı. Çok kaldıraçlı traderlardan 600 milyon doların üzerinde tasfiyeyle sonuçlandı. Lakin, varlık bu büyük düzeltmeye ve 18 ayın yeni en düşük düzeyine âlâ reaksiyon verdi. Takip eden saatlerde bir ölçü toparlanmaya başladı. Şu anda 21.000 doların biraz üzerinde seyrediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Gözler Onlarda: Bu 14 Web3, Göğüs ve Metaverse Coin Fırladı!

Bu 2 Altcoin Dev Paydaşlıklar Duyurdu: Fiyatlar Pik Yaptı!