içinde

Doge Coin Son Dakika DogeCoin analiz..

Her hafta sonu olduğu gibi piyasa yeniden yeşil bir görüntüye kavuştu. Haftanın son iş gününde ilerlemeler kısıtlı kalırken akılda kalıcı bazı varlıklar ön plana çıkmıştı. Altcoin’lerin hareketli kalması dikkat çekerken bazı majör ve borsa destekli altcoin’ler harekete geçti.

Hafta sonuna doğru geldiğimizde ise en çok dikkat çeken Dogecoin oldu. Meme coin’lerin lideri olarak bilinenen kripto para birimi, dün başlattığı hareketi bugünde istikrarlı bi şekilde sürdürdü.

Küresel kripto piyasası, 2 gün üst üste düşüşün ardından Cumartesi sabahı geniş bir toparlanma kaydetti. Kümülatif piyasa değeri geçen gün %2’den fazla arttı. Şu anda 840 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Bu arada, 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık %20 düşerek 38,2 milyar dolara geriledi.

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıyla beraber DOGE büyük bir sıçrama yapmıştı. Yüzde 100’ün üzerine çıkmayı başaran meme coin, piyasaya bağlı yeniden düşüşe geçmişti. Burada FTX gibi olaylardan nasibini aldı.

Şimdi ise yeniden baş kaldıran Dogecoin, günlük ve haftalık grafikte çift haneli kazanç gösteriyor. Anlık yüzde 15’in üzerine kadar çıkan Dogecoin şu an ortalama yüzde 11’lik performansla fiyatlanıyor. Piyasa değerine göre ise kendisine 8. sırada yer buluyor.

Yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

ren coin

Binance Söylentileri Ren Coin’i Yüzde 37 Arttırdı !

Bu Metaverse tokenler Satın Alınabilir ! YTD