içinde

Büyük Hareketlilik: Bu Altcoin Borsalardan Süratle Çekiliyor! Webilginç Kripto

Webilginç Kripto

Kripto piyasaları tahlil aracı Santiment, yakın vakitte Chainlink hakkında bir güncelleme sundu. Tanınan altcoin projesinde, yatırımcılar için bir satın alma fırsatına işaret etti. İşte detaylar…

Chainlink için satın alma vakti mı?

Göstergeler, ChainLink’in Temmuz ayının başından bu yana nasıl ivme kazandığını ve böylelikle aşağıdaki grafikte görüldüğü üzere 1 Temmuz’dan bu yana yüzde 41 kârlı makul bir satın alma vakti oluşturduğunu ortaya koyuyor. Datalar, kripto paraların borsalardan uzakta soğuk cüzdanlara taşınmasıyla, hareketsiz LINK’lerin nasıl büyük bir hareket yaşadığını gösteriyor. Santiment uzmanlarına nazaran bu son fiyat artışının birincil faktörü, borsalardaki LINK arzının son yedi gün içinde nasıl makul bir ölçüye düşmesi. Bu, daha uzun vadeli sahiplerin artık varlığı satın aldığını ve kağıt ellerin de piyasadan ayrıldığını gösteriyor.

Ek olarak, uyuyan LINK’ler, grafikte görüldüğü üzere Haziran ayının sonundan itibaren büyük bir hareketlilik yaşıyor. Bu birebir vakitte, her vakit fiyat hareketinde bir artışa yol açtı. CoinMarketCap datalarına nazaran LINK fiyatı şu anda 24 saatlik 429.323.243 dolarlık süreç hacmi ile 8.46dolar düzeyinde süreç görüyor. Bilhassa LINK, son 24 saatte yüzde 9.22 yükseldi. Evvelki 30 gün içinde LINK 5.79 dolardan 8.49 dolara çıktı. ChainLink, CoinMarketCap’te 3.97 milyar dolarlık piyasa bedeli ile 23. sırada yer alıyor. 4.19 milyar dolarlık piyasa kıymetine sahip FTX Token’ın çabucak altında yer alıyor.

Ethereum’un Merge’ü ile Chainlink ortasındaki ilişki

ChainLinkGod.eth tarafından yakın vakitte atılan bir tweet, ChainLink’in bu yıl 2022 Eylül’de gerçekleşecek olan Ethereum Merge setine nasıl entegre olacağını gösteriyor. Tweet, Chainlink protokolünün Merge sırasında ve sonrasında Ethereum üzerinde çalışmaya devam edeceğini vurguladı. Lakin, PoW forkları dahil olmak üzere Ethereum Blockchain fork’larını desteklemeyecektir.

PoW forklarının desteklenmesinin neden imkansız olduğunu açıklayarak, bunun LINK tokenını çoğaltacağına ve forklanmış PoW tokenlarının inançlı Data Beslemeleri için gereken kâfi likiditeye sahip olma ihtimalinin düşük olduğuna işaret ediyor.

Borsalardaki altcoin arzı düşüşte

Borsalardaki arz, genel olarak piyasadaki traderların niyetini gösteren bir öteki temel göstergedir. Ölçüme nazaran, piyasa iştirakçilerinin birden fazla şu anda varlıklarını satmak istemiyor. Bu nedenle merkezi borsalardaki arz soğuk cüzdanlara hakikat kayıyor. Metriğe nazaran, coin arzının yalnızca %18’i merkezi borsalarda kalıyor. Bu, kripto para ünitesi üzerinde satış baskısı olmadığını gösteren nispeten düşük bir sayı.  LINK son birkaç hafta içinde yüzde 30’dan fazla fiyat artışı ve lokal piyasalarda başarılı hareket gösterdi. Böylelikle piyasadaki en büyük kriptolardan daha uygun performans göstermeyi başarıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Polygon Tabanlı Dragoma’dan Rug Pull Webilginç Kripto Para Haber

Kripto Firması Block “Fortune 500” Listesinde Webilginç Kripto Para Haber