içinde

Bybit, Canavar Galaxy NFT’lerinin Gizemli Kutuları, ONBD Küratörlüğünde Özel Sanat Eserleri ve REALY Apparel (TBC) ile NFT Platformunun Lansmanını Duyurdu

Dünyanın en süratli büyüyen kripto para borsalarından kabul edilen Bybit, dijital mülkiyeti düzene sokmayı ve blok zinciri oyunlarının gelişimini desteklemeyi amaçlayan, değiştirilemez bir token (NFT) platformu olan Bybit NFT Marketplace’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Ve metaverse. Bybit NFT Marketplace, sanatçıları, yaratıcıları ve koleksiyoncuları bir araya getiren tek durak noktası olmaya hazırlanıyor.

Bybit kullanıcılarının kişisel cüzdan adreslerini platforma bağlamaları gerekmeyecek. Bunun yerine, Bybit spot hesapları aracılığıyla Ethereum ERC-721 standardında NFT’leri satın alabilir, satabilir yada takas edebilirler – tüm malumat ve yetenek seviyelerindeki koleksiyonculara dijital mülkiyet kapısını açarlar.

Bybit NFT Marketplace ek olarak kullanıcıların fazlaca zincirli işlemler yapmasına izin vererek herkesin coşku verici NFT, GameFi ve metaverse pazarlarına katılmasını kolaylaştırır. Bybit’in güvenli ve güvenilir altyapısı, NFT toplayıcılarının en sevdikleri NFT’lerin orijinalliğini ve nezaret zincirini doğrulayabilmeleri anlamına gelir, bu da kullananların kökenini ve değerini doğrulamasını kolaylaştırır.
Bybit NFT Marketplace, Monster Galaxy NFT’ler, ONBD Küratörlüğünde Sanat Eserleri ve REALY Apparel ile Kapılarını Açıyor
Topluluk arasında ilgiyi daha da artırmak için Bybit, NFT yaşamına ilk çıkışı olarak Monsters Galaxy, ONBD ve REALY’den hususi NFT’leri içeren kampanyalar başlatıyor.

Pokémon ve Monster Hunter gibi kalabalık favorilerden esin alan Monsters Galaxy, Gaia Online tarafından geliştirilen ve oyuncuların canavar ekipleriyle destansı canavar savaşlarına katılmalarına veya yırtıcı can alıcıları yakalamalarına olanak tanıdığı olan bir sosyal rol yapma mobil oyunudur. Şimdiye kadar, fanatik kitlesinin bir parçası olmak için dünya çapında 25 milyondan fazla oyuncuyu kendine çekti. NFT projelerini keşfetmeye, kavramsallaştırmaya ve gerçekleştirmeye odaklanan bir küratörlük markası ve kuluçka merkezi olarak ONBD, kripto-yerli sanatçılar ve geleneksel sanatçılarla onları metaverse yerleştirmek için ortaklaşa iş yapıyor. ONBD’nin Bybit NFT Marketplace’teki ilk serisi, dünyanın dört bir yanından dokuz sanatçının 100’den fazla benzersiz NFT sanat eserini yer alıyor.

KOOOLA sanal şehri olarak da malum REALY Metaverse, kullanıcıların tamamen sürükleyici bir deneyimde buluşabileceği, ticaret yapabileceği ve oyun oynayabileceği sokak kültüründen ilham alan canlı bir metaverse’dir. Oyuncular, sanal dünyadaki reel dünyadaki markalar ve senaryolarla avatarlar olarak etkileşime girecekler (mesela, gerçek dünya markalarının sanal giysilerini satın alıp giyecekler).

Bybit’in NFT Pazar Yerinden Ne Beklemeli?
İster dijital koleksiyonlarda ister NFT toplayıcıda yeni olun, Bybit’in NFT pazarı, güvenilirlik, kararlılık ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi ile beraber mevcut en iyi koleksiyonlardan birini vaat ediyor.

Monsters Galaxy, ONBD ve REALY ile ortaklıklar dışında, Bybit, gelecek vadeden sanatçılardan, ünlü ünlülerden ve sporculardan esrarlı kutuları kapmak için yüksek değerli hususi benzersiz NFT’leri küratörlüğünü yapacak ve yayınlayacak. Sanatçılar ve içerik oluşturucular, derin likiditeyi ve 5 milyondan fazla Bybit kullanıcısına erişimi dört gözle bekleyebilir. Önümüzdeki haftalarda daha çok iş donanması açıklanacak.

“Bazıları NFT’lerin yatırım değeri konusunda şüpheci olsa da, NFT’lerin yalnızca her insanın dijital mülkiyete katılmasını ve takdir etmesini sağlamakla kalmayıp, hem de sanatçıların ve yaratıcıların çalışmalarının mülkiyeti üzerinde kontrol sahibi olmalarını sağladığı bir gerçektir. Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou dedi. “Bybit kullanıcıları için yeni bir pazaryerinin ve metaverse ismi verilen yeni bir dünyanın yaratılmasının bir parçası olabilmeleri için birinci derslik bir NFT platformu sağlamaktan coşku duyuyoruz.”

“Canavar Galaxy serisi, mobil oyunlarda varlıklı bir mirasa ve yerleşik bir fanatik kitlesine haiz. Amacımız, onları blok zinciri etkinleştirilmiş bir Web 3.0 ekosistemine yönlendirirken bu camiası beslemek ve büyütmektir. Bybit’in NFT Marketplace’i, sağlam altyapıları ve derin değişim likiditesi ile desteklenen yeni kripto kullanıcıları için kusursuz bir kullanıcı deneyimi yaratmaya odaklanmıştır, bu da onları ilk NFT koleksiyonumuz için ülkü ortaklar yapar. Monster Galaxy’nin kurucusu ve CEO’su James Cao, “Takımlarıyla yakın çalışmayı dört gözle bekliyoruz” dedi.
“ONBD, kendini işine adamış sanatçılardan ve en yüksek kalibreli koleksiyonerlerden oluşan güçlü bir Web 3.0 topluluğu oluşturmaktan gurur duyuyor. ONBD’nin kurucusu ve CEO’su Eva Ren, topluluklarıyla etkileşim oluşturmak ve internasyonal üne sahip sanatçılarımızı yeni bir seyirci kitlesine tanıtmak için Bybit ve yeni dünya standartlarında NFT Marketplace ile çalışmaktan büyük coşku duyuyoruz” dedi. “REALY’nin hedefi sokak kültürü meta evreninin ön saflarında yer almak ve derin likiditeleri ve kesintiye uğramayan taahhütleriyle tanınan Bybit ile bu dönüm noktasına ulaşmaktan dolayı oldukça heyecanlıyız. REALY’nin kurucusu ve CEO’su George Yang, “Bybit NFT Marketplace, sokak kültürü NFT’lerimizi tanıtmamız için aleni bir seçim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Kriptonuzu nasıl korursunuz ?

2022 Model Motorola Moto G Power

2022 Model Motorola Moto G Power Cep Telofonu İncelemesi