içinde

Canaan, Bitcoin’in Aykırı Rüzgarına Karşı Direniyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Madencilik ekipmanları sağlayıcısı Canaan, şirketin piyasa şartlarına karşın gelirinin yüzde 53 artarak yaklaşık 247 milyon dolara ulaştığını duyurdu.

Canaan, payları için belirlediği çıkar maksatlarını kuvvetli periyoda karşın aşmayı başardı. Bitcoin madencilik ekipmanları firması Canaan‘ın CEO’su Nangeng Zhang, ikinci çeyreği, düşen Bitcoin fiyatı ve Çin’deki çeşitli kentlerde COVID-19 karantinaları nedeniyle “zorlu bir dönem” olarak nitelendirdi.

Canaan Son Çeyrek Sonrası Devirde de Zorlanacağını Ön Görüyor

Bitcoin madencilerinin yararları, Haziran başında Bitcoin’in (BTC) fiyatının 20.000 doların altına çeken bir piyasa çöküşünün akabinde azaldı. Ayrıca, son aylarda Ukrayna’daki savaşın doruk noktasına ulaşması ve yükselen güç fiyatları da madencilerin çıkarlarının düşmesi sebepleri ortasındaydı. Canaan, bu devirde gelirini yüzde 53 artırarak yaklaşık 247 milyon dolara çıkardı.

Şirketin CEO’su Nangeng Zhang, Bitcoin fiyatının Haziran ayında 20.000 doların altına düşmesi ve Çin’in çeşitli kentlerindeki COVID-19 karantinaları nedeniyle geçtiğimiz çeyreği “zorlu bir dönem” olarak tanımladı. Zhang, düşük Bitcoin fiyatının “önümüzdeki çeyreklerde performansımıza uzun periyodik aksi rüzgarlar getireceğini” de kelamlarına ekledi.

Şirket CFO’su James Jin Cheng ise mevzu hakkında şunları söyledi:

“Önümüzdeki çeyrekleri dört gözle bekliyoruz. Düşük Bitcoin fiyatı, genel olarak artan güç fiyatları ve global olarak çeşitli pandemik ve jeopolitik belirsizliklerden kaynaklanan daha güçlü bir pazar ortamı ön görüyoruz. Bunların hepsi eserlerimize olan talebi ve fiyatı tehlikeye atabilir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Güney Kore’den 16 Kripto Firmasına Soruşturma Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin Madencileri Yüzde 27 Daha Az BTC Tutuyor Webilginç Kripto Para Haber