içinde

Cardano Balinaları Yüklü Ölçüde ADA Aldı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Son Santiment bilgileri Haziran ayında gerçekleşen büyük ADA alımlarının Ağustos’ta tekrar başlayabileceğini gösterirken eş vakitli olarak Cardano balinaları yüklü ölçüde ADA alımı gerçekleştirdi.

Analitik Şirketi Santiment son devirde ADA satın alımlarını arttığını ve bu eğilimin Ağustos’ta da devam etmesi halinde durumun ilginçleşebileceğini söyledi.

Balinalar ADA’nın Peşinde

Analitik Şirketi Santimen nazaran hacmi 138 milyon dolara ulaşan Cardano’nun tokeni ADA’nın tokenin fiyatının düşmesinin birkaç hafta akabinde balina ve köpek balıkları olarak tabir edilen adreslerce alınmaya başlandığını söyledi.

Temmuz ayı başlarında da ADA biriktiren balinalar, o periyotlarda 10 bin-100 bin ölçüsü ADA’yı cüzdanlarında tutuyorlardı. Bu cüzdanlar bir ay içerisinde toplamda 79,1 milyon dolar kıymetinde ADA satın aldılar.

Charles Hoskinson’dan Volatilite Açıklaması

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, ADA’nın yaşadığı oynaklıktan şikayet eden bir kullanıcıya cevap verdi.

Hoskinson, kripto kesimindeki volatilitenin son derece olağan olduğunu lisana getirerek, kendisini kripto para bölümü üzerinde hiçbir denetiminin bulunmadığını hatırlattı.

Sözlerine “kripto para piyasaları yükselip düşünüyor” formunda devam eden Hoskinson, bu kullanıcının kripto para dalını anlamadığını savundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Netflix, Decentraland’da “The Gray Man” Sinemasının Tanıtımını Yapıyor Webilginç Kripto Para Haber

Madencilik Firması Core Scientific, Bitcoin Sattı Webilginç Kripto Para Haber