içinde

Cardano, Linux Vakfı’na Altın Üye Olarak Katıldı Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Cardano, Linux Vakfı’nın bir üyesi olduğunu duyurdu. Bir blog gönderisine göre, Cardano Vakfı vakıfa altın üye (gold member) olarak katıldı ve bu düzeyde faaliyet gösteren tek kâr amacı gütmeyen kuruluş oldu.

Daha önce bildirildiği gibi, Cardano Vakfı Açık Kaynak Sorumlusu Dirk Hohndel, Austin’deki Linux Açık Kaynak Zirvesi’nde Linux yaratıcısı Linus Torvalds ile sohbet etmişti. Bu olay hakkında yorum yapan Dirk Hohndel şunları söyledi:

“Cardano Vakfı, blok zinciri teknolojisinin benimsenmesini sağlamaya odaklanmıştır ve teknolojimiz etrafında canlı bir açık kaynak topluluğu oluşturmanın bu hedefe ulaşmanın önemli bir parçası olduğuna kuvvetle inanıyoruz. Linux Vakıf, ilginç açık kaynak teknolojisi etrafında işbirliğini kolaylaştırıcı olarak olağanüstü bir geçmişe sahip ve bizim için mükemmel bir yer.”

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’ın 23 Haziran’da ABD Temsilciler Meclisi Tarım Komitesi, Emtia Borsaları, Enerji ve Kredi Alt Komitesi huzuruna çıkması bekleniyor. Hoskinson, “Dijital Varlık Düzenlemesinin Geleceği” başlıklı toplantıyla ilgili olarak komite üyelerinden gelen soruları yanıtlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Hindistan, Tartışmalı Kripto Vergisi Kararı Hakkında Yönergeler Yayımladı Webilginç Kripto Para Haber

İngiltere Merkez Bankası Yetkilisi: Kripto Çöküşünde Hayatta Kalanlar ‘Yarının Amazon ve eBay’leri’ Olacak Webilginç Kripto Para Haber