içinde

Cardano Süreç Sayısı 75 Binin Üzerine Çıktı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Henüz tam kapasitede çalışmayan Cardano, şu an günde yaklaşık 75 bini aşan süreç sayısı gerçekleştiriyor.

Cardano ağında yaklaşan çeşitli tahlillerle birlikte ağın süreç sayısının daha da artması bekleniyor. Sentetik coinler, stablecoin’ler ve merkeziyetsiz borç vermeler süreç artışının ana kaynağı olacak.

Cardano Süreç Sayısının Artması Bekleniyor

Şu anda 75 bini aşan süreç sayısı, kullanıcılar ve çeşitli kripto platformları ortasındaki süreçleri gösteriyor. Cardano’yu Ethereum ile karşılaştıracak olursak, DeFi platformlarının ve uygulamalarının oluşturulmasını ve de benimsenmesinden sonra ağın aktifliğinin nasıl arttığını göreceğiz.

Ağdaki artan süreç sayısıyla birlikte, daha fazla süreç fiyatı ödeneceği ve geliştiricilerin ekosistemi daha çok benimsemesine yardımcı olacağı düşünülüyor. Bu benimsemeyle birlikte daha fazla uygulama geliştirileceği düşünülüyor ve böylelikle ağın evrimini görmemize imkan sağlayacak.

Cardano yatırımcılarının ve geliştiricilerinin birden fazla, artan benimsemeyle birlikte, blockchain, TPS limiti mevcut bedellerin çok üzerinde olan süreç aktivitesinde beklenmedik bir artışı çarçabuk karşılamaya hazır. Cardano, kullanıcılara süreç yahut mukavele etkileşimi başına 100 dolara kadar para teklif veren Ethereum’un tersine, süreç fiyatları yahut ağ tıkanıklığıyla alakalı hiçbir sorun yaşamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

dYdX, Tornado Cash’e Bağlı Hesapları Bloke Etti Webilginç Kripto Para Haber

Coinbase: Nomad Hackinde 88 Milyonu Taklitçiler Çaldı Webilginç Kripto Para Haber