içinde

Cardano Vasil Ağı Yükseltmesi için Geri Sayım Başladı Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Cardano blok zincirinin arkasındaki geliştirici Input Output, çok beklenen Vasil hard fork’u piyasaya sürülmeden önceki son aşamaya girdi.

Şirketin Salı günü yaptığı duyuruya göre, blok zincirinin test ağını hard forklamak için bir güncelleme teklifi sunuldu ve böylece yaklaşmakta olan ana ağ yükseltmesi için geri sayım başladı. Input Output konuyla alakalı olarak, “Cardano Testnet’i hard forklamak için bir güncelleme teklifi sunduğumuzu ve #Vasil ana ağ yükseltmesi için geri sayımı başlattığımızı bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Yeni Vasil düğümü (1.35. 0) tarafından oluşturulan testnet bloklarının %75’inden fazlası ile artık güvenli bir şekilde ilerlemek için iyi bir zincir yoğunluğuna sahibiz. Devam eden destek için tüm Cardano topluluğuna teşekkürler. Bunu siz olmadan yapamazdık” açıklamasını yaptı.

Geçen hafta, Input Output, geliştiriciler ekibi için “önemli bir kilometre taşı” olarak işaretlenen Cardano node 1.35.0’ı yayınladı. Geliştiriciler, stake havuzu operatörlerinin %75’ini dahil ettikten sonra, Vasil test ağı ile ilerlemek için yeterli düzeyde zincir yoğunluğu sağladılar.

Daha önce bildirildiği üzere, hard fork’un başlangıçta bu ay piyasaya sürülmesi bekleniyordu, ancak teknik sorunlar nedeniyle lansmanı ertelendi.

Cardano geliştiricisi şimdi büyük yükseltme için Temmuz ayının sonunu hedefliyor. Input Output, hard fork’un “güvenli ve emniyetli” olacağından emin olmak istediğini defalarca vurguladı. Topluluğun ve kripto borsalarının ana ağ lansmanından önce hard fork’u test etmek için en az dört haftaya ihtiyacı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Orta Afrika Cumhuriyeti Yeni Projesi Sango’yu Tanıttı Webilginç Kripto Para Haber

Bitcoin (BTC) Fiyat Tahlili: Düşüş Devam Edecek mi? 29 Haziran 2022 Webilginç Kripto Para Haber