içinde

Cardano Vasil Hard Fork’ta Geçiş Yarılandı Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Geciken güncellemeler nedeniyle tenkitlere maruz kalan Cardano, Vasil hard fork yükseltmesine geçişte yolu yarıladı.

Geçtiğimiz günlerde Vasil hard fork güncellemesinin gecikmesi üzerine Cardano topluluğu tarafından tenkitler gelmişti. Cardano CEO’su Charles Hoskinson ise son test basamaklarında olduğunu belirterek kullanıcılara daha fazla gecikme yaşanmasını beklemediğini söylemişti. Cardano, Vasil Hard Fork için çalışmalarını hızlandırarak yeni bir ilerleme kaydetti.

Cardano, Vasil Hard Fork’a Geçişi Hızlandırdı

Cardano, yaklaşan Vasil hard fork yükseltmesi için ağır bir biçimde test edilen sürüm seçti. PoolTool tarafından sağlanan bilgilere nazaran, pay havuzu operatörleri (SPO’lar) Node’larının yüzde 46’sı geçen hafta yayınlanan 1.35.3 sürümüne güncellendi.

Yakın tarihte canlı yayında güncelleme hakkında konuşma yapan Charles Hoskinson, yatırımcılara Vasil yükseltmesinde kalite sorunu olmadığı konusunda garanti verdi. Hoskinson birebir vakitte, karmaşık teknik mevzularla ilgili tartışmaların toplumsal medyadan uzak tutulması gerektiğini de belirtti.

Vasil yükseltmesinin başlangıçta Haziran ayının başlarında ana ağda yayınlanması gerekiyordu, lakin teknik zorluklar nedeniyle birkaç sefer ertelendi. Savlı yükseltmenin Cardano’nun ölçekleme yeteneklerini büyük ölçüde geliştirmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Teksaslı Yetkililer Kripto Madenciliği Yanlısı Webilginç Kripto Para Haber

Nomad Çalınan Fonlar İçin Yeni Bir Proje Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber