içinde

Cardano’da Son Durum Ne? Güncelleme Neden Ertelendi? Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Haftanın son gününde gündeme baktığımızda Cardano’nun beklenen güncellemesinin tekrar ertelendiğini görüyoruz. Bugün sizlerle birlikte Cardano’nun güncellemesinin neden ertelendiğini, ve Cardano hakkındaki son gelişmeleri inceleyeceğiz.

Güncelleme Tekrar Ertelendi

Cardano takımı geçtiğimiz ay Cardano Vasil hard fork güncellemesinin Temmuz ayı sonunda gerçekleşeceğini açıklamıştı lakin merakla beklenen güncelleme birkaç hafta daha ertelenmiş oldu. Geliştiriciler Cardano kurucusu Charles Hoskinson’ın daha evvel belirttiği üzere güncelleme büsbütün kusursuz olmadan sisteme adapte etmemeye kararlı. IOG Teknik Müdürü Kevin Hammond husus ile ilgili yaptığı açıklamada: “Açıkçası bulunduğumuz durumda, gerçek Vasil hard fork’u hayata geçirmemiz için birkaç hafta daha var. Bu inanılmaz derecede değerli. Sıkıntısız bir süreç sağlamak için tüm kullanıcılar, hard fark boyunca ilerlemeye hazır olmalıdır.” Tabirlerini kullandı.

Genel olarak güncellemenin ertelenme sebebi olarak geliştiricilerin güncellemenin kusursuz işlemesi için daha fazla teste gereksinimi olması gösterilebilir. Güncellemenin birkaç hafta ertelenediğini göz önünde bulundurursak bir erteleme daha olmazsa güncelleme Ağustos ayında gerçekleşebilir.

Cardano En Gelişmiş Blockchain

GitHub geliştirme faaliyetleri göz önünde bulundurulduğunda Santiment Cardano’nun en yaygın blockchain ağı pozisyonunda olduğunu söylüyor. Santiment yakın vakitte paylaştığı bir Twitter gönderisinde:” Kod gönderimleri, sorun etkileşimleri ve daha fazlasına ait tahlilimize nazaran Cardano, piyasada en gelişmiş kripto para ünitesi olarak karar sürüyor” tabirlerini kullandı.

Cardano’dan Yeni Kilometre Taşı

Cardano son vakitlerde yeni bir kilometre taşına ulaştı. Vakit zaman yaşanılan kesintilerle gündeme gelen blockchain ağlarının bilakis Cardano, çalışma müddetinde değerli bir dönüm noktasını geride bırakmış oldu. Uzmanların yaptığı açıklamalara nazaran, çok fazla yoğunluk olmasına karşın ağ 1760 gündür yani yaklaşık 5 yıldır kesintisiz hizmet veriyor. Uzmanlar Cardano ağındaki bu meselesiz performansın, Cardano’nun en faal geliştirilmiş blokzincir ağlarından biri olmasından kaynaklı olduğunu söylüyor.

Cardano Fiyatı

Piyasa geneliyle paralel olarak hareket eden Cardano fiyatı son 24 saatte %7,24 artış yaşayarak 53 cent düzeyinden fiyatlanmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kripto Pazarındaki Düşünceler, İkinci El Lüks Saat Arzının Artmasına Neden Oldu Webilginç Kripto Para Haber

Finans Devi Schwab, Birinci Kripto Odaklı ETF’ini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor Webilginç Kripto Para Haber