içinde

Celsius CEL COİNE NE OLUYOR ?Celsius COİN Para Çekim ve Transfer İşlemlerine İzin Vermiyor MU ?

Celsius COİN
Celsius COİN

Celsius, “aşırı ve zorlu piyasa koşulları” sebebiyle tüm kullanıcıları çekme, takas etme ve transfer” işlemlerini durdurdu.

CelsiuS GÜNCEL FİYAT

#NamePriceMarket CapChangePrice Graph (24h)

Yüksek faiz sunmayı vadeden önemli kripto para platformlarından Celsius, piyasanın düşmeye devam etmesinden dolayı ödemeleri yapmak konusunda zorlandığı iddiaları ortaya çıkmıştı.

Bu dönem içerisinde sabaha karşı yapmış olduğu açıklama ile beraber çekim işlemlerinin askıya aldığının bilgisi verildi. Söz konusu bu açıklamanın ardından ise Bitcoin ve CEL’de de önemli miktarda düşüş oldu.

Kripto para dünyasında borç ve faiz verme platformu olarak adlandırılan Celsius, hakkında pek çok olumsuz söylentinin ortaya atıldığı bu dönemde, çekimi transfer ve takas etme işlemlerini askıya aldığını açıkladı. Sabaha karşı yapılan açıklamanın ardından kripto para piyasasında önemli düşüş yaşandı. Öyle ki Bitcoin 25 bin dolar seviyesine kadar geriledi. Celsius hakkında ortaya atılan bir diğer iddia ise, kullanıcıların fonlarını ödemesi için yalnızca birkaç haftalık fonunun kaldığıdır.

Sert Piyasa Koşulları Sebebiyle

Celsius konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, bu şekilde bir adım atma sebepleri arasında, sert piyasa koşullarını göstererek, topluluğun ve kullanıcıların faydasına hareket etmenin önceliğine değindi ve şu şekilde açıkladı;

“Piyasa koşullarından ötürü Celsius, hesaplar arasındaki tüm transfer, takas ve çekim işlemlerini durdurmuştur. Topluluğun faydasına davranmak Celsius’un birinci önceliğidir. Bu adımı Celsius’un ilerleyen dönemde zorunluluklarını daha iyi şekilde yerine getirmesi amacıyla atıyoruz. Operasyonlarımız devam etmektedir. Toplulukla bilgi paylaşımı da sürecektir”

Sorumluluk Reddi: Burada ifade edilen görüş yatırım tavsiyesi değildir – sadece bilgilendirme amaçlıdır. Webilginc.com  ‘in görüşünü yansıtmak zorunda değildir. Her yatırım ve tüm ticaret risk içerir, bu nedenle karar vermeden önce daima kendi araştırmanızı yapmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

DOGECOİN

Dogecoin Kurucu Ortağı Açıkladı! Kripto Dünyası Dolandırıcılığı Kolay..

Kripto haber siteleri

Kripto Paralarda Düşüş TRENDİ Sürüyor