içinde

Celsius, Yeni Bir Avukat Takımı Daha Tuttu Webilginç Kripto Para Haber


Webilginç Kripto Para Haber

Celsius Network, Haziran 20222’de hukuk firması Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP’den yeniden yapılandırma avukatları tutmuştu. Aradan geçen yaklaşık 1 aylık sürenin ardından The Wall Street Journal’in haberine göre şirket, yapılandırma danışmanını Kirkland & Ellis LLP olarak değiştirdi.

Celsius Network, Yapılandırma için Avukat Ekibini Değiştirdi

The Wall Street Journal, haziran ayında yayımladığı haberde, Celsius‘un Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP’den avukatlarla çalışmaya başladığını duyurmuştu. Şirkete yakın kaynaklardan bilgi alan web sitesi, bu kez Celsius’un Kirkland & Ellis LLP ile çalışmaya başladığını söyledi.

Kirkland & Ellis‘ten avukatlar, şirkete iflas başvurusu da dahil olmak üzere alternatifler konusunda tavsiyelerde bulunacak.

Piyasada düşüş devam ettiği için Celsius hala istikrarsız bir likidite pozisyonunda, bu yüzden de henüz ileriye dönük bir yol haritası paylaşılmadı. Ancak diğer yandan sonra raporlar, şirketin, yeniden yapılanma avukatlarından oluşan bir ekip oluşturulduğunu ve Citigroup’u potansiyel finansman seçenekleri konusunda tavsiyede bulunmak için görevlendirdiğini gösteriyor.

Haziran ayına tekrar dönecek olursak Celsius tarafından işe alınan avukatların Bölüm 11 iflasını savunduğu söyleniyordu. Bu iflas, şirketin borçlu taraflara olan finansal yükümlülüklerini yerine getirirken faaliyetlerine devam etmesine izin veriyor. Celsius iflas korumasına girerse, müşteri pozisyonları mevcut piyasa fiyatı üzerinden ABD dolarına satılacak ve müşteriler, kurtarılabilecek her değer için şirketin alacaklıları listesine eklenecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Ethereum 2.0’a Kilitli ETH Ölçüsü 13 Milyonu Aştı Webilginç Kripto Para Haber

PSG’nin Japonya’daki Hazırlık Maçı Biletleri NFT Olarak da Satılacak Webilginç Kripto Para Haber