içinde

Cem Yılmaz’dan NFT Alıcılarına Yeni Sürpriz!

Kendi karikatürlerini NFT olarak sunan Cem Yılmaz, koleksiyonu için pazarlama ve reklam teklifleri meydana getirmeye hız kesmeden devam ediyor. Yaptığı ilk açıklamada NFT’sini alanlara bilet hediye edeceğini açıklayan meşhur güldürmen sevenlerinin karşısına şimdide başka bir teklifle çıktı. Yeni marketing stratejisi olarak NFT’sini satın alanlarla diziyi beraber izleyeceğini duyurdu.

Erşan Kuneri Yayına girdiginde bu nft sahibi ile oturup benim ofiste beraber izleyecegiz ! 3 arkadaşını da getirebilir. Live dvd commentary benzer biçimde düşün 🙂 utility gibi utility 🚀 pic.Twitter.Com/bgA6BGvRPE

— Cem Yılmaz (@CMYLMZ) October 20, 2021

NFT koleksiyonunu, Netflix platformunda yer alacak Erşan Kuneri isimli dizi yayına girmeden derhal ilkin satışa sunan Cem Yılmaz, eserlerini alanlara muhtelif sürprizler sunmaya devam ediyor.

Cem Yılmaz’ın kurgusal karakteri Erşan Kuneri’nin yayını şerefine hazırlanan NFT koleksiyonu tekrar dudak uçuklatan teklifler almaya başladı. Koleksiyon en az 0,5 ETH teklif ile satışa açıdı. Siyah-beyaz hususi NFT ise 4 ETH ile en yüksek teklifi aldı.

Özel NFT modeli Cem Yılmaz’ı alanlar, Erşan Kuneri dizisini ünlü güldürmen ile birlikte ofiste izleyebilecek. Üstelik alıcı yanında 3 arkadaşını da getirebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ne düşünüyorsun?

Röportaj Adam Kripto Para Dünyasında

Yanıltıcı emir Spoofing Ne Demektir ?