içinde

CEO Brian Armstrong şirketin NFT hamlesinin önemli !

Coinbase kripto para borsası yakında kendi benzersiz token (NFT) platformunu kullanıma açmaya hazırlanırken, CEO Brian Armstrong şirketin NFT hamlesinin önemine değindi.

Salı günü Coinbase, üçüncü çeyrek finansal sonuçlarını paylaştı. Çoğunlukla platformun Bitcoin (BTC) ve Ether (ETH) gibi kripto para alım satım işlemlerindeki muamele ücretlerinden gelen 1,2 milyar dolara vurgu yapıldı. Firma, Nasdaq borsasında halka arz edilmiş, hisseleri COIN ismiyle işleme alınmıştı.

Coinbase’in NFT projesi, potansiyel olarak Coinbase’in mevcut kripto para işlemlerini artıracağı için borsa operasyonlarının önemli ölçüde yükselmesi planlanıyor.

Coinbase CEO’su, “NFT’ler için oldukca heyecanlıyız, bu gelecekte kripto için oldukça geniş bir alan olacak ve bugün de aslına bakarsan o şekilde” dedi ve Coinbase’in kripto para işiyle “derhal hemen aynı yada daha büyük” olabileceğini laflarına ekledi.

Coinbase, kullanıcılarının Ethereum tabanlı NFT’ler oluşturmasına, satın almasına, takas etmesine ve sergilemesine izin vermek amacıyla ekim ayı ortasında kendi NFT platformunu başlatma planlarını resmen duyurdu. Hizmet, kullananların değişik profilleri takip etmelerini ve güncellemeleri almalarını elde eden sosyal medya benzeri bir deneyim sunacak.

Coinbase, NFT platformunu bu yıl içinde piyasaya sürmeyi hedefliyor ve çok sayıda kullanıcının şimdiden sabırsızlandığı söylendi. Coinbase, NFT bekleme listesini ekim ayında aktif etti ve birkaç gün sonrasında platforma 1 milyondan fazla kişi giriş yaptı.

Borsa tarafından şimdiye kadar, kaydolmak isteyen 2,5 milyondan fazla şahıs bildirildi ve başvuru sayısı hızla artmaya devam ediyor. Bu rakam, Coinbase’in 2021’in ikinci çeyreği itibarıyla toplam 68 milyon doğrulanmış kullanıcısının ve aylık 8,8 milyon etken kullanıcısının sadece küçük bir bölümü.

Dünyanın en büyük NFT pazarı olan OpenSea, sektörün meşhur veri deposu DappRadar’a bakılırsa, son 30 gün arasında 230 binden fazla kullanıcı akıllı sözleşmelerle etkileşime girdi ve 1,7 milyar doların üzerinde işlem gerçekleşti.

badem fidan dikimi

Badem Fidanı TARLA KEŞFİ, DİKİM BUDAMASI, ÇUKUR AÇMA,Tüplü badem fidanı dikim,Açık Kök badem Fidanı dikim

Yapı Kredi BANKA Yüzü Vadaa NFT Dünyasında !