içinde

Çevrimiçi Bulunabilecek Yararlı Kripto Araştırma Araçları

Birçok genç yatırımcı devamlı olarak bunun tarafından cezbediliyor, sadece ne yazık ki birçoğunun mevzu laf konusu olduğunda çok azca bilgisi var yada asla bilgisi yok. Bu talihsiz bir vaziyet bundan dolayı kripto para birimine yatırım yapmak oldukça riskli olabilir. Başarılı olmak istiyorsanız, bunun her yönüne aşina olmanız çok önemlidir. Neyse ki, gerekli tüm bilgileri toplamanıza yardımcı olabilecek bir takım harika kripto inceleme aracı var. Bugün bunlardan bazılarına göz atacağız.

Çevrimiçi Bulunabilecek Yararlı Kripto Araştırma Araçları
Binance
En büyük faydalarından biri, tüccarlara en meşhur dijital paraların yanı sıra uzun bir para birimi listesi sağlamasıdır. Binance borsası, nerede ise beş sene önce altcoin ticaretine odaklanarak kurulmuş bir borsayı temsil ediyor.

Şu an için, günlük olarak kripto para birimi ticaret hacminin büyük bir bölümünü meydana getiren küresel borsa alanını yönettiğini söylemek emin. Kaldıraç ticareti laf mevzusu olduğunda Binance , spot işlemlerde 10 kata kadar kripto ticareti ve türev trafiğinde 125 kata kadar kripto kaldıraç ticareti sağlar. Genel olarak konuşursak, Binance çoğunlukla popüler olmayan altcoinlere yatırım yapmak yada tecim yapmak isteyen yatırımcılara yöneliktir.

Messari
Messari, grafikleri çözümleme etmenize destek olabilecek ve kullananların doğru tecim kararları vermelerini sağlayan bir takım faydalı araçla dolu bir kripto veri toplayıcı olarak bilinebilir. Ayrıca, farklı madeni paralar üzerinde araştırmanızı özelleştirmek için kullanabileceğiniz fiyat ve piyasa değeri, sektör gibi muhtelif filtrelere haiz bir elek ile birlikte gelir.

Bunlardan en iyi yapmak istiyorsanız Genel olarak konuşursak, bu araç, ancak, ücretsizdir, o zaman yükseltilmiş versiyonu Messari Pro (üzerinde aylık bazda nerede ise yirmi beş dolar harcamak zorunda duracak bu kripto araştırma aracı).

Üyelik neleri yer alıyor? Gelişmiş tarama, günlük bilgiler, seyretme listesi özellikleri ve çizelgeleme içerir. Tüm bunların yanı sıra, bu yazılım, verileri elektronik tabloya indirmenize izin verir.

CoinMarketCap’in Portföy Takibi
Bazen , bilhassa birden fazla cüzdan yada borsa kullanıyorsanız, bütün kripto para birimlerinizi takip etmek oldukça zor olabilir . Neyse ki, bütün madeni paralarınızı takip etmenize destek olabilecek mükemmel bir çevrimiçi vasıta var ve adı CoinMarketCap. Yani her alış yada satış yaptığınızda, işlemi de portföye eklemeniz gerekecek. Biraz zaman alabilir, ama mutlaka buna değer. Dışarıda, şunları görebileceksiniz:

Portföyünüzün genel performansı, her gün, hafta, ay ve oldukça daha fazlası
Ortalama satın alma fiyatı ile birlikte muayyen kripto para birimlerinin faaliyeti ve ayrıca yitik ve kazançlarınızın yüzdesi
En iyi ve en kötü performans gösteren kriptolar
Ayrıca, takip edeni ile ilgi çekici paraları kontrol etmek için bir izleme sıralaması oluşturabilecek ve çeşitli kripto para birimleriyle ilgili gerekli tüm bilgileri almak için öteki araçlarını kullanabileceksiniz.

Bir cüzdan veya dijital borsa için hesap açmayı deneyen hepimiz, bunun bazen oldukca bunaltıcı ve sinir bozucu olabileceğini bilir. Tüm bu süreç mutlaka oldukça vakit alabilir, bilhassa de malumat almak için başvuracak kimse yoksa. Ancak bu araç, yatırımcıların bu sorunla herhangi bir sorun yaşamadan başa çıkmalarına destek olmak için geliştirilmiştir. Her şeyi düzene koymayı ve kripto yatırımcıları için işleri daha rahat hale getirmeyi başarıyla başardılar. Bu aracın içerdiği özellikler şunlardır:

Size yirmi borsada muamele yapma ve bununla beraber ekrandaki tutarları mukayese ve en iyisini seçme fırsatı verir.
Ayrıca cep telefonu veya e-posta yöntemiyle sizi en son ticaret fırsatları ile alakalı bilgilendirecek öğrenim bildirimleri alacaksınız.
1.500’den fazla kripto para biriminin yanı sıra 9.000’den fazla çift üstünde teknik çözümleme yapmanıza ve eğilimleri izlemenize olanak tanır.
Ayrıca, bu araç API anahtarlarınıza ve/yada fonlarınıza erişemediğinden ve tamamen anonim kalacağınızdan, güvenliğiniz ile alakalı endişelenmeden ticaret yapmanızı sağlar.
Kripto para dünyasının bir parçası olmak ne olursa olsun oldukça coşku verici, ancak burada bahsedilen çevrimiçi araçlardan kimilerini kullanmadan herhangi bir netice görmeyi bekleyemezsiniz. Bu nedenle, bunlardan en az birini seçtiğinizden ve onu en iyi şekilde kullandığınızdan emin olun.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Instagram: NFT Teknolojisini Araştırıyor

NFT Sahtekarlıkları Yakında Ortada Kalmayacak