içinde

Charles Hoskinson Cardano’yu Eleştirenlere Cevap Verdi Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Charles Hoskinson Cardano’yu (ADA) teknolojisi olmayan bir dine benzetenlere karşılık verdi.

Cardano’nun pay ispatı (proof-of-stake) blok zincirini oluşturan IOG şirketinin lideri olan Hoskinson, geçtiğimiz günlerde kripto bölümünden isimlerin bir ortaya gelerek yaptığı bir podcast’deki tenkitlere sert çıktı. Podcast’te tüm akıllı büyük para yöneticilerinin Cardano’ya yatırım yapmaktan kaçınıldığından bahsedilmiş, teknolojik gelişmeyi kaçırdığı söylenmişti.

Twitter’da bir kullanıcı tarafından yayınlanan bir kısma yorum yapan ve podcast’te de yer alan Haseeb Qureshi, bu insanların en büyük pay ispatı blokzinciri ve tokeni ADA’yı düşünmediklerini söylerken kripto paranın teknoloji ve din kombinasyonu bir şey olduğunu söyledi. Bir kripto paranın her ikisine sahip olması gerektiğini söyledi.

Podcast’te yer alan öteki bir konuk ise Cardano ve Charles Hoskinson’un Ethereum ve Solana’dan farklı olarak blokzincirlerini tez etmeden ve her detaya dikkat etmeden geliştirmeyi benimsediklerini söyledi. Daha derin ve akademik yapma yaklaşımlarından ötürü Cardano’yu kıyaslamak için şimdi yarışın başında olduğumuzu belirtt.

Ancak Cardano hakkında endişelendiren şeyin bu blok zincir üzerinde çok fazla geliştirme ve faaliyet olmaması. Bunun dışında Cardano ağı üzerine entegre çok da fazla proje olmadığı da belirtildi.

Hoskinson Tenkitlere Twitter’dan Yanıt Verdi

Cardano’nun pay delili blokzincirini oluşturan IOG şirketinin lideri olan Hoskinson, tenkitlere attığı ironik bir tweet ile karşılık vererek tüm geliştirici grubunun çantalarını toplaması, akademik araştırma merkezinin kapatılması ve yüzlerce mühendisini de işten çıkarması gerektiğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Madencilik Firması Core Scientific, Bitcoin Sattı Webilginç Kripto Para Haber

Tayland Bankası, CBDC İçin Pilot Çalışmasına Başlayacak Webilginç Kripto Para Haber