içinde

Chingari Görüntü NFT Pazarını Duyurdu Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Hindistan’ın TikTok’u olarak bilinen Chingari, Creator Cuts özelliği ile NFT dünyasına giriş yapacak. Görüntü NFT özelliği ile platform, birinci olmayı hedefliyor.

Creator Cuts, şirketin içerik oluşturucu iktisadını destekleme ve yaymam gayesinin bir modülü. Bu özellik ile platform, dünyanın ilk vNFT pazarı olmaya hazırlanıyor. 

Chingari’de Her NFT Özel Fiyatlandırılacak

Chingari’nin yeni özelliği Creator Cuts‘ın emeli, içerik oluşturuculara yalnızca yenilikçi bir finansal ve topluluk iştiraki fırsatı sunmak olmayacak. Birebir vakitte özellik, kullanıcıların en çok keyif aldıkları içerik oluşturucularıyla, beğendikleri orjinal sanat yapıtından bir kesim satın alarak ilişki kurmasını mümkün kılacak.ı.

Bu NFT’leri satın alan müşteriler, Chingari uygulamasında barındırılan görüntülerinde elde ettikleri etkileşim ölçüsüne bağlı olarak sanatçı tarafından alınan Gari token günlük getirisinin yüzde 10’unu almaya hak kazanacak.

Her görüntü için fiyat belirlenecek. Bunun için içerik oluşturucunun Chingari uygulamasını kullanarak harcadığı mühlet ve ürettiği içerik sayısı üzere kriterlere bakılacak. Sonrasında kullanıcılar, koleksiyonlarına eklemek için bu NFT’leri satın alabilecek. 

Creator Cuts’ın lansmanında konuşan Chingari ve GARI token’ın Kurucu Ortağı ve CEO’su Bay Sumit Ghosh şunları söyledi:

“Chingari’de, içerik oluşturucuları topluluklarıyla faal ve içsel olarak etkileşimde bulunmalarını güçlendirmek ve mümkün kılmak, kurulduğumuz günden bu yana başarımızın temel taşı olmuştur. Yaratıcı Ekonomi’nin muazzam potansiyeline inanıyoruz. Spektrum genelinde büyümesine ve demokratikleşmesine büsbütün bağlıyız. Bunun için her vakit tanınan kültür, ekosistem büyümesi ve iş önceliklerimizin kesişim noktasında yer alan eşsiz programlar ya da teklifler geliştiriyor ve yaratıyoruz”

Ayrıca Ghosh konuşmasına şunları da ekledi:

“Creator Cuts’ın tanıtımı, yaratıcıların yanı sıra topluluğa sırf daha derin temaslar kurmalarını değil, tıpkı vakitte sözün tam manasıyla birlikte büyümelerini sağlayan eşsiz bir girişimdir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

DeFi Kingdoms, Harmony’den Ayrılıyor Webilginç Kripto Para Haber

BitMEX, ETHPoW’a Yatırım Yapma İmkanı Sunuyor Webilginç Kripto Para Haber