içinde

Chobe Europa’nın Bitcoin ETP’si ETC Group’t Listeleniyor Webilginç Kripto Para Haber

Webilginç Kripto Para Haber

Kripto paraların kullanım alanı ve popülaritesi artıkça yeni eserlerin sayısı da süratle artıyor. Son olarak Avrupa’nın önde gelen kurumsal seviyede dijital varlığa dayalı menkul değerler sağlayıcısı ETC Group, fizikî destekli BTCetc’yi listeleyeceğini duyurdu.

ETC Group Yeni Bitcoin ETP’sini Piyasaya Sürüyor

Küresel olarak bilinirliği süratle artan Bitcoin ETF ve ETP eserleri yeni piyasalarda süreç görmeye devam ediyor. Son olarak ETC Group’un BTCetc’si, Cboe’nin Amsterdam merkezli borsası Cboe Europe BV’de süreç yapmak üzere listelenecek ve alım satım euro cinsinden ve takas SIX x-clear tarafından gerçekleştirilecek.

Konu hakkında konuşan ETC Group’un Kurucusu ve CEO’su Tim Bevan şu sözlere yer verdi:

“Amiral gemisi bir eser olarak BTCE’yi Cboe Avrupa’ya getirmek, dünya çapında kriptoya ilgisi arttığından mantıklı bir adım. Cboe Europe’daki BTCE listelemesi, ETC Group’un Avrupa’da yerleşik kripto para dayanaklı menkul değerlerdeki liderlik pozisyonunu daha da sağlamlaştırıyor”

Cboe Europe, Pan-Avrupa pay senetleri ve türevleri piyasası altyapısının önde gelen bir sağlayıcı pozisyonunda. Ek olarak Hollanda (Cboe NL) ve Birleşik Krallık’taki (Cboe UK) borsalar aracılığıyla, 18 Avrupa pazarından menkul değer alım satımı sunan, pazar hissesi ve süreç gören kıymet bakımından en büyük pan-Avrupa borsasını işletmekte. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Near Kurumsal Yatırımcıları için FireBlocks ile Anlaştı Webilginç Kripto Para Haber

Ripple Hukuk Danışmanı: SEC’in Yaptığı Zorbalık Webilginç Kripto Para Haber