içinde

Coinbase 5 Yeni Altcoin Listeliyor: Fiyatlar Fırladı!

Coinbase, yarın akşam saat 19:00’da süreçlere açılacak 5 yeni altcoin projesini listelediğini duyurdu. İlgili altcoin’ler ALEPH, HOPR, MATH, PRQ ve ELA, duyurunun akabinde kısa müddette yükselişe geçti.

Coinbase 5 yeni altcoin listeledi, MATH fiyatı %60 yaptı

Duyuru, geçtiğimiz saatlerde Coinbase Assets Twitter hesabından geldi. Buna nazaran aşağıdaki 5 yeni altcoin Coinbase’in listesine ekleniyor. Süreçler 22 Haziran saat 19:00’da açılıyor.

  1. DeFi Yield Protocol (DYP)
  2. Alephim (ALEPH)
  3. HOPR (HOPR)
  4. Math (MATH)
  5. PARSIQ (PRQ)
  6. Elastos (ELA)

En büyük sıçrama DeFi Yield Protocol (DYP) oldu

DeFi Yield Protocol, yield farming, staking, NFT’ler için tahliller sunar. Protokol, kullanıcıların mükafatlarını ETH’ye ve öbür kriptolara dönüştürmesi üzerindeki piyasa tesirini sınırlamayı amaçlayan anti-manipülasyon özelliği kullanıyor. DYP daha evvel KuCoin ve Gate.io’da listeleniyordu.

Şimdi, Coinbase duyurusuyla günün en büyük yükselişlerinden birini kaydediyor. Yazım sırasında DYP fiyatı son 24 saatte %57 yükselerek 0.3408 dolardan süreç görüyor. Duyuru akabinde bir noktada %75’den fazla paha kazandı. Buna karşın 5.20 dolar ATH fiyatına hala %93.32 uzakta.

Çeşitli kripto uygulamalarını birleştiren MATH (MATH), Coinbase haberine %20 civarında reaksiyon verdi. Bunun akabinde hafif bir düzeltme gördü. Artık son 24 saatlik karını %5 civarında tutuyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere MATH, daha evvel FTX, MEXC ve Gate.io’da listeleniyordu. Coinbase tesirine karşın ATH fiyatı 3.29 doların %95.96 altında süreç görüyor.

PARSIQ (PRQ), Coinbase listesine %20 reaksiyon veren bir öbür altcoin oldu

PARSIQ, Blockchain teknolojisi için analitik araçlar sunan yeni kuşak bir platformdur. Geçen yılın Nisan ayında 2.61 dolar ile ATH belirledi. Artık bu düzeyin %94 altında süreç görüyor. Coinbase haberi eşliğinde %20’den fazla kıymet kazanarak, kayıpların bir kısmını telafi etti. Piyasa bedeline nazaran en büyük 525.altcoin olan PRQ, yazım sırasında 0.1506 dolardan süreç görüyor. Duyuru akabinde aşağıdaki hareketleri sergiledi.

Alephim (ALEPH) ve HOPR (HOPR) %5’in altında reaksiyon veriyor. Aleph.im, dApp ve protokolleri büsbütün merkezi olmayan bir mimariye taşımayı amaçlamaktadır. HOPR ise kapalılığa odaklanan bir altın projesi. PRQ, MATH ve DYP’nin çift haneli patlarken, bu 2 altcoin hafif bir yükselişte reaksiyon verdi. ALEPH, başta %2 civarında yükseldikten sonra artık son 24 saatte nazaran tıpkı düzeyde. Yazım sırasında, 0.2619 dolardan süreç görüyor.

Bu esnada HOPR, haberle birlikte kazandığı %5’lik ivmeyi korumakla meşgul. Yazım sırasında, son 24 saatte nazaran %2 civarında yükselişte. 0.9717 dolar ATH fiyatından %86.61 indirimli süreç görüyor. Bu düzeye geçen yıl Mart ayında ulaşmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

İşte Uzun Vadeli Yatırım İçin Ülkü 4 Altcoin!

BIS, Kripto ile İlgili İhtarlarının Gerçek Çıktığını Söyledi Webilginç Kripto Para Haber