içinde

Coinbase, Ethereum işlemlerini durduracak! İşte nedeni!

Kripto para borsası Coinbase, ağı bir Proof-of-Stake ( PoS ) protokolüne geçirecek olan ve merakla beklenen Ethereum ( ETH ) Merge yükseltmesine hazırlık için yönergeler yayınladı.

Coinbase, Ethereum işlemlerini durduracak! İşte nedeni!

Coinbase, 16 Ağustos’ta yayınlanan bir blog yazısında, borsanın 15 Eylül civarında planlanan tüm Birleştirme geçişi tamamlanana kadar Ethereum ile ilgili tüm para çekme ve para yatırma işlemlerini kısaca duraklatacağını belirtti.

Borsaya göre, bu hareket, geçiş tamamlandıktan sonra varlığın ve diğer ERC-20 tokenlerinin sorunsuz ticaretini kolaylaştırmak için bir ihtiyati tedbirdir. Borsa, geçişten sonra Ethereum’un kullanıcılara sorunsuz bir deneyim sunacağını kabul etti.

Şirketin konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamanın tam metni şu şekilde;

“Birleştirme sırasında Coinbase, bir önlem olarak yeni Ethereum ve ERC-20 token yatırma ve çekme işlemlerini kısaca duraklatacak.”

“Bu aksama süresi, geçişin sistemlerimiz tarafından başarıyla yansıtıldığından emin olmamızı sağlıyor. Coinbase, başka herhangi bir ağ veya para biriminin etkilenmesini beklemiyoruz ve merkezi ticaret ürünlerimizde ETH ve ERC-20 token ticaretinin etkilenmesini beklemiyoruz” dedi.

Diğer varlıklar üzerinde etkisi yok

Ayrıca, kripto borsası , işlemlerin durdurulmasından başka hiçbir varlığın etkilenmeyeceğini belirtti. Coinbase ayrıca, Dolandırıcıların Birleşme öncesinde avantaj elde etme şansının yüksek olduğunu ve dikkatli olunması gerektiğini kaydetti.

Kripto topluluğu, 10 Ağustos’ta Goerli test ağını tamamladıktan sonra Ethereum’un tam bir geçiş yapmasını bekliyor. Güncelleme, Blockchain’in İş Kanıtı’ndan (PoW) geçişten önceki son denemesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Binance, borsa para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldı!

WPS nedir, modemdeki WPS tuşu ne işe yarar? Webilginç